Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Amman Queen Alia Intl i porównuj je.

Amman, Jordania - Queen Alia Intl (AMM)
13 gru — 20 gru
Amman, Jordania - Queen Alia Intl (AMM)
śr. 13.12
Południe
śr. 20.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

97 zł - 163 zł

Wszystkie typy samochodów

97 zł - 217 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 97 zł. 97 zł za dzień to 25% mniej niż średnia roczna cena (129 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Amman Queen Alia Intl, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 166 zł. 166 zł za dzień to 43% mniej niż średnia roczna cena (292 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Amman Queen Alia Intl, najdroższy miesiąc to Listopad. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl to Lipiec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 219 zł. 219 zł za dzień to 24% mniej niż średnia roczna cena (286 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Podczas gdy Lipiec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Amman Queen Alia Intl, najdroższy miesiąc to Listopad. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

6,6
OKNa podstawie 7 zweryfikowanych opinii gości
7,7Czystość
6,5Jakość a cena
7,4Komfort
7,1Odbiór/Zwrot


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Sixt? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Amman Queen Alia Intl, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Amman Queen Alia Intl: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl?

Samochód typu Mini to najczęściej wybierane auto w Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Jednym z powodów jest jego cena wynajmu, wynosząca średnio 75 zł za dzień. 67% użytkowników momondo decyduje się na tę klasę, warto jednak pamiętać, aby odpowiednio dobrać typ samochodu do naszych potrzeb.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl?

lotnisko Amman Queen Alia Intl – to znajdująca się najbliżej lotniska Queen Alia Internat. Airport wypożyczalnia samochodów Sixt. Numer telefonu wypożyczalni to: +962 7 9906 3414.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Amman Queen Alia Intl (AMM)?

Tak, Sixt ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Amman Queen Alia Intl (AMM).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Ammanu)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.