Wypożyczalnie samochodów Europcar w mieście Dżudda

Dżudda – znajdź i porównuj oferty wypożyczalni samochodów Europcar

Dżudda, Arabia Saudyjska
27 wrz — 4 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Dżudda, Arabia Saudyjska
pon 27.9
Południe
pon 4.10
Południe
Wiek kierowcy:

Dżudda – wypożyczalnie samochodów Europcar

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Europcar w mieście Dżudda, takie jak adres, numer telefonu czy opinie.
7 lokalizacji

Dżudda – informacje dotyczące wypożyczalni samochodów Europcar

 • Czy wynajem samochodu z Europcar w mieście Dżudda podczas COVID-19 jest bezpieczny?

  Wszystkie wypożyczalnie Europcar w mieście Dżudda podejmują wszelkie kroki do zapewnienia klientom bezpieczeństwa w trakcie pandemii. Dodatkowe działania obejmują między innymi dezynfekcję samochodów oraz salonów, jak również przestrzeganie następujących zasad:
  • Zasady „Zero kontaktu” zapewniające o tym, że każdy kluczyk do pojazdu po dezynfekcji jest zamykany w kopercie

 • Czy Europcar ma wypożyczalnię na lotnisku Lotnisko Dżudda King Abdulaziz Intl?

  Tak, Europcar posiada wypożyczalnie (2) na lotnisku Lotnisko Dżudda King Abdulaziz Intl pod adresem Please Go To Yelo Counters i Please Go To Yelo Counters.

 • Dżudda – czy Europcar oferuje opcję bezpłatnego anulowania rezerwacji samochodu?

  Tak, Europcar oferuje opcję bezpłatnego anulowania samochodów na wynajem w mieście Dżudda, jednak anulowanie w ostatniej chwili może wiązać się z opłatą. W razie pytań dotyczących opłat i zasad dotyczących anulowania rezerwacji zadzwoń do jednej z wypożyczalni Europcar w mieście Dżudda. Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę numerów telefonicznych w sekcji lokalizacji.

 • Ile wypożyczalni samochodów Europcar jest w mieście Dżudda?

  Europcar oferuje kilka wypożyczalni samochodów (7) w mieście Dżudda. Najbardziej popularna z nich, zgodnie z informacjami od użytkowników, to Please Go To Yelo Counters . W ciągu ostatnich 12 miesięcy 93% naszych użytkowników, którzy wyszukiwali opcji wynajęcia samochodów z Europcar w mieście Dżudda, wybrało wypożyczalnię Europcar w miejscu Please Go To Yelo Counters.