Fair Rigg

Hotel 4-gwiazdkowy oferujący Darmowe Wi-Fi

4 gwiazdki
9,5
Wyjątkowy
na podstawie 232 opinii
232 zweryfikowanych ocen
sob. 26.9.
-
ndz. 27.9.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
820 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój luksusowy, 1 łóżko king size
820 zł
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Fair Rigg room price & deals

sob. 26.9.
-
ndz. 27.9.
Rodzaj noclegu
Link do rezerwacji
Pokój luksusowy, 1 łóżko king size
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel Amenities & Facilities

  • Darmowe Wi-Fi
  • Suszarka

Łazienka

  • Suszarka

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi

Fair Rigg Reviews

9,5
Wyjątkowy232 zweryfikowanych ocen
9,3Rodziny
9,6Przyjaciele
9,5Pary
9,6Podróżujący w pojedynkę

Fair Rigg room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 16:00, wymeldowanie do 10:30

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Czy Fair Rigg ma basen?

    Niestety na podstawie naszych danych nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy Fair Rigg posiada basen. Zachęcamy do skontaktowania się w tej sprawie z recepcją hotelu, dzwoniąc pod numer +44 153 944 8480.

  • Fair Rigg – jak skontaktować się z hotelem?

    Jeśli masz pytania dotyczące pobytu w hotelu Fair Rigg, zadzwoń pod numer +44 153 944 8480.

  • Czy Fair Rigg oferuje Wi-Fi?

    Tak. Fair Rigg udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Fair Rigg – o której godzinie należy się wymeldować?

    Godzina wymeldowania w tym obiekcie to 10:30. Późniejsze wymeldowanie może być dostępne według uznania hotelu.

  • Windermere, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Windermere – liczba dostępnych operatorów to 1 281 (dane na września 2026).

  • Windermere, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Windermere – ceny są aktualizowane codziennie.

Places of interest near Fair Rigg

Attractions in Windermere, Anglia curated by momondo

Adres Fair Rigg: Ferry View, Bowness On Windermere, Windermere, LA23 3JB

Najpopularniejsze atrakcje

World of Beatrix Potter1,4 km
Windermere Golf Club1,6 km
Windermere Steamboat Museum2,0 km
Holehird Gardens5,1 km
Wansfell Pike9,5 km

momondo’s favorite Windermere hotels

Linthwaite House

Crook Road, Windermere

9,5
5 gwiazdek

1 582 zł

Storrs Hall

Storrs Hall, Bowness-on-Windermere, Cumbria LA23 3LG, Windermere

9,1
4 gwiazdki

1 164 zł

The Ro Hotel Windermere

Helm Road, Windermere

7,5
4 gwiazdki

453 zł

Low Wood Bay

Ambleside Road, Windermere

8,3
4 gwiazdki

825 zł

Howbeck Guest House

New Road, Windermere

8,6
5 gwiazdek

614 zł

Windermere Park inc Free off-site Health Club

New Road, Windermere

8,0
4 gwiazdki

493 zł

Storrs Gate House

Longtail Hill, Windermere

9,7
5 gwiazdek

684 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Windermere)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
sob. 26.9.
ndz. 27.9.

Windermere – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Wielka Brytania – popularne miasta