Tian Rui

Hotel 3-gwiazdkowy oferujący Restauracja

3 gwiazdki
wt. 4.8.
-
śr. 5.8.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Tian Rui
Dostawca oferty Tian Rui
Dostawca oferty Tian Rui
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Tian Rui, Pekin – informacje

Czystość
6,6
Położenie
8,6
Obsługa
7,3
Jakość a cena
7,3
Ogólnie
7,6
Zlokalizowany w samym centrum miasta Tian Rui Hotel Beijing daje łatwy dostęp do popularnych wśród turystów miejsc i rozrywek w mieście Pekin. Obiekt oferuje zakwaterowanie w przystępnej cenie z darmowym Internetem. Hotel ma całodobową recepcję, a także ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie i kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody gości obiekt zapewnia przechowalnię bagażu, serwis bagażowy i usługi biletowe. Na miejscu do dyspozycji gości są pokoje (łącznie 62) posiadające na wyposażeniu suszarką do włosów. W obiekcie jest też kilka pokoi wyposażonych specjalnie dla gości podróżujących z dziećmi. Restauracja w obiekcie serwuje potrawy inspirowane smakami kuchni chińskiej i dodatkowo oferuje gościom taras zewnętrzny, na którym można w komfortowej atmosferze zjeść posiłek. Wieczorem goście mogą wstąpić na drinka do wygodnego baru. Obiekt jest usytuowany w odległości 5 minut drogi od takich miejsc, jak Dengshikou Subway Station, umożliwiając szybko dostęp do innych części miasta. Obsługa centrum rezerwacji turystycznych z przyjemnością pomoże w organizacji zwiedzania Pekin.

Tian Rui – ceny pokoi i oferty specjalne

wt. 4.8.
-
śr. 5.8.

Hotel – udogodnienia i wyposażenie

  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Darmowe Wi-Fi
  • Centrum biznesowe
  • Transfer z lotniska
  • Usługi pralnicze
  • Pralnia
  • Suszarka
  • Szybkie wymeldowanie
  • Recepcja 24h

Usługi i udogodnienia

  • Centrum biznesowe
  • Szybkie wymeldowanie
  • Wymiana walut
  • Recepcja 24h

Pralnia

  • Pralnia
  • Usługi pralnicze

Restauracje

  • Restauracja
  • Bar/lobby

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Klimatyzacja

Parking i transport

  • Transfer z lotniska

Dostępność

  • Winda

Łazienka

  • Suszarka

Ogólne

  • Dostępna przechowalnia

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Sejf

Tian Rui – opinie

7,1
Dobry
23 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
5
Bardzo dobry
1
Dobry
4
OK
8
Zadowalający
3
Przeciętny
0
Słaby
2
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Tian Rui – informacje o rezerwacji pokoju

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 13:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania

  • Jaki dystans dzieli Tian Rui i Pekin Capital?

    Gdy nie ma korków, przejechanie 23,1 km, które dzielą Pekin Capital i Tian Rui, powinno zająć ok. 43 min. Jeśli Twój hotel znajduje się bliżej centrum miasta, czas dojazdu może się wydłużyć ze względu na ruch na drodze.

  • Jak dojechać z hotelu Tian Rui na lotnisko Pekin Capital?

    Jeśli szukasz dogodnych opcji transportu z lotniska Pekin Capital do hotelu Tian Rui lub zastanawiasz się, jak przemieszczać się po mieście podczas swojego pobytu, możesz zamówić taksówkę lub grupowy przejazd.

  • Czy w hotelu Tian Rui można zamówić jedzenie?

    Tak, Tian Rui posiada restaurację, która serwuje jedzenie na miejscu oraz na wynos. Co więcej, Pekin to miasto, w którym znajdziesz wiele innych interesujących miejsc z jedzeniem.

  • Czy Tian Rui ma basen?

    Niestety na podstawie naszych danych nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy Tian Rui posiada basen. Zachęcamy do skontaktowania się w tej sprawie z recepcją hotelu, dzwoniąc pod numer +86 106 526 6699.

  • Tian Rui – jak skontaktować się z hotelem?

    Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące swojego pobytu w Tian Rui, zadzwoń pod numer +86 106 526 6699, aby porozmawiać z pracownikiem recepcji.

  • Czy Tian Rui oferuje Wi-Fi?

    Tak. Tian Rui udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Tian Rui – o której godzinie należy się wymeldować?

    Standardowa godzina wymeldowania w tym obiekcie to 12:00. Goście mogą natomiast zameldować się od 13:00.

  • Czy w obiekcie Tian Rui dostępne są usługi pralnicze?

    Usługi pralnicze są dostępne dla wszystkich gości hotelu.

  • Pekin, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Pekin – aktualnie (dane na lipca 2026) dostępnych jest 8 817 operatorów.

  • Pekin, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Pekin – ceny są odświeżane codziennie.

Ciekawe miejsca w pobliżu Tian Rui

Pekin (Chiny) – atrakcje wybrane przez momondo
Adres Tian Rui: 15 Boshu Hutong Wangfujing Avenue, Pekin 100006

Najpopularniejsze atrakcje

  • Wangfujing Street393 m
  • Beijing City Centre0.6 km
  • Forbidden City1.6 km
  • The Imperial Garden of The Palace Museum1.6 km
  • Tiananmen1.8 km
  • Temple of Heaven3.8 km
  • Dzielnica handlowa Xidan4.2 km
  • Beijing Normal University6.3 km
  • Beijing Zoo7.4 km
  • Chińska Biblioteka Narodowa8.8 km
  • Happy Valley Beijing8.9 km
  • China National Convention Center9.2 km

Pekin – ulubione hotele użytkowników momondo

Sunworld Hotel Beijing Wangfujing

No.88 Dengshikou Street, Pekin

8,6
4 gwiazdki

246 zł

Beijing Hyde Hotel

NO11, Shijia Hutong, Meishijie, Xicheng District, 11, Pekin

8,3
3 gwiazdki

177 zł

East Beijing

No.18 Jiuxianqiao Road, Pekin

8,9
5 gwiazdek

373 zł

Cordis, Beijing Capital Airport By Langham Hospitality Group

No. 1 Yi Jing Road Terminal 3, Pekin

8,7
5 gwiazdek

296 zł

Renaissance Beijing Wangfujing Hotel

57 Wangfujing Street, Pekin

8,7
5 gwiazdek

666 zł

Guo Ji Yi Yuan Hotel

48 Wangfujing Avenue, Pekin

8,3
4 gwiazdki

255 zł

Ramada by Wyndham Beijing Airport

13 Tianzhu Fuqian Avenue, Shunyi District, Pekin

8,3
4 gwiazdki

167 zł

Beijing Yanshan Hotel

No.38a Zhongguancun Street, Pekin

9,3
4 gwiazdki

333 zł

Park Plaza Beijing Science Park

25 Zhichun Road., Pekin

8,6
4 gwiazdki

250 zł

Pobliskie noclegi w mieście Pekin

Shijingshan

Więcej

Wanda Realm Beijing

No.18a Shijingshan Road, Pekin

7,9
5 gwiazdek

284 zł

Zobacz oferty hoteli

Wanshang Garden Hotel

1 Yinhe Street, Pekin

8,1
4 gwiazdki

207 zł

Zobacz oferty hoteli

Vienna Hotel Beijing Shougang East Bajiao Amusement Park Metro Station

No.23 Shijingshan Road, Pekin

3 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Jingyan Hotel

29 Shijingshan Road, Pekin

4 gwiazdki

201 zł

Zobacz oferty hoteli

Shangri-La Shougang Park, Beijing

No. 68 Shijingshan Road, Pekin

9,1
5 gwiazdek

489 zł

Zobacz oferty hoteli

Hanting Hotel (Beijing Shijingshan Gucheng Shougang Park Branch)

West Door of Jingkelong Supermarket,East Gucheng Street,Shijingshan District,Beijing, Pekin

8,7
2 gwiazdki

148 zł

Zobacz oferty hoteli

Holiday Inn Express Beijing Shijingshan Lakeview By IHG

68 Shijingshan Road Shijingsha, Pekin

8,0
4 gwiazdki

230 zł

Zobacz oferty hoteli

2-bedroom apartment with mountain view 8 minutes to the metro,most livable area

Pekin

250 zł

Zobacz oferty hoteli

Holiday Inn Express Beijing Shijingshan Parkview By IHG

No 68 Shijingshan Road, Pekin

7,3
3 gwiazdki

190 zł

Zobacz oferty hoteli

Fengtai

Więcej

Holiday Inn Beijing Temple Of Heaven By IHG

No. 1 Ding An Dong Li, Pekin

8,5
4 gwiazdki

235 zł

Zobacz oferty hoteli

7 Days Inn Beijing Xike Station Lize Bridge Shop

Courtyard 21, Xiju South Street, Pekin

5,5
2 gwiazdki

64 zł

Zobacz oferty hoteli

Wohkoon者行孙青年酒店北京南站店

北京市丰台区北甲地路6号院院玺萌丽苑7号楼三层, Pekin

6,9

49 zł

Zobacz oferty hoteli

Beijing Rishengchang Hotel

8 Buliding Youanmen Outer Street, Pekin

4 gwiazdki

201 zł

Zobacz oferty hoteli

Sheraton Beijing Lize Hotel

Building No.1, Compound No.8, Xiying Street, Fengtai District, Pekin

8,8
5 gwiazdek

531 zł

Zobacz oferty hoteli

99inn Selected (Beijing South Station Jiaomendong Metro Station)

2nd Floor, Building 12, Jiaomen Dongli, Pekin

7,7
2 gwiazdki

91 zł

Zobacz oferty hoteli

Zhuoya Garden Hotel

No. 5 Building, Juku Road 188th Courtyard, Fengtai District, Beijing, Pekin

10,0
3 gwiazdki

106 zł

Zobacz oferty hoteli

Beijing Dream Inn Hotel

Building 1, No. 86 Liuxiang Road, Fengtai District, Beijing, China, Pekin

7,9
3 gwiazdki

171 zł

Zobacz oferty hoteli

Hilton Garden Inn Beijing Fengtai Xinxiang Building

101, 1F to 11F, Building No.1, 9 House Huai Fang W, Pekin

5,7
3 gwiazdki

282 zł

Zobacz oferty hoteli

Xicheng

Więcej

DoubleTree by Hilton Beijing

168 Guang An Men Wai Avenue., Pekin

8,2
5 gwiazdek

368 zł

Zobacz oferty hoteli

Beijing Hyde Hotel

NO11, Shijia Hutong, Meishijie, Xicheng District, 11, Pekin

8,3
3 gwiazdki

177 zł

Zobacz oferty hoteli

Le Joy Hotel Beijing

No.131B Xidan North Avenue, Pekin

8,7
4 gwiazdki

386 zł

Zobacz oferty hoteli

Yanjing Hotel

No. 19 Fuxingmennei Avenue, Pekin

8,6
5 gwiazdek

277 zł

Zobacz oferty hoteli

Beijing Guantong Jianhui Hotel

No.6 Yaziqiao Road, Pekin

7,7
5 gwiazdek

133 zł

Zobacz oferty hoteli

Atour Hotel Beijing South Xizhan Road

No. 1, South West Station Road, Pekin

8,4
4 gwiazdki

200 zł

Zobacz oferty hoteli

Welight Hotel

No. 25 South St, Xinjiekou, Pekin

8,9
4 gwiazdki

224 zł

Zobacz oferty hoteli

Atour Light Hotel Beijing West Station Maliandao

Building 1, No.24, Honglian Nanli, Pekin

9,0
4 gwiazdki

201 zł

Zobacz oferty hoteli

Beijing 161 Beihai Courtyard Hotel

No.29 Xisi North 7th Alley, Pekin

8,9
3 gwiazdki

220 zł

Zobacz oferty hoteli

Region Haidian

Więcej

Shangri-La Beijing

29 Zizhuyuan Road, Pekin

8,2
5 gwiazdek

416 zł

Zobacz oferty hoteli

Aman Summer Palace

1 Gongmenqian Street Summer Palace, Pekin

3 gwiazdki

2 115 zł

Zobacz oferty hoteli

Holiday Inn Express Shangdi Beijing By IHG

No. 33 Shangdi East Road, Pekin

8,7
3 gwiazdki

229 zł

Zobacz oferty hoteli

Beijing Yanshan Hotel

No.38a Zhongguancun Street, Pekin

9,3
4 gwiazdki

333 zł

Zobacz oferty hoteli

Crowne Plaza Beijing Zhongguancun By IHG

No.106 Zhi Chun Road, Pekin

8,3
4 gwiazdki

394 zł

Zobacz oferty hoteli

Park Plaza Beijing Science Park

25 Zhichun Road., Pekin

8,6
4 gwiazdki

250 zł

Zobacz oferty hoteli

Palace Garden Tai He Fu Hotel

No.5 Beiqing Road, Pekin

9,0
5 gwiazdek

219 zł

Zobacz oferty hoteli

Manxin Hotel Beijing Zhongguancun University of Science and Technology

Building 6 No.8 Courtyard Weigongcun Beijing, Pekin

8,2
4 gwiazdki

293 zł

Zobacz oferty hoteli

Atour S Hotel Beijing Shangdi Qinghe High Speed Railway Station

No. 27, East Shangdi Road, Pekin

9,1
5 gwiazdek

258 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Pekin)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
wt. 4.8.
śr. 5.8.

Pekin – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Chiny – popularne miasta