The Lexington Hotel, Autograph Collection

Hotel 4-gwiazdkowy oferujący Centrum fitness

4 gwiazdki
7,7
Dobry
na podstawie 2312 opinii
2 312 zweryfikowanych ocen
wt. 27.10.
-
śr. 28.10.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
623 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
623 zł
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. podw.
703 zł
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
709 zł
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

About The Lexington Hotel, Autograph Collection, Nowy Jork

Czystość
8,2
Komfort
8,2
Położenie
9,1
Usługi
7,7
Obsługa
8,3
Jakość a cena
7,5

Lexington Hotel, Autograph Collection położony jest w samym sercu Manhattanu, zaledwie kilka kroków od najlepszych zakątków Midtown. Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach przyjaznych zwierzętom, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku oraz płatny parking z usługą parkingowego. Goście mogą również korzystać z usług spa i całodobowego centrum fitness.

Lexington Hotel, Autograph Collection oferuje nowoczesne udogodnienia oraz całodobowe centrum biznesowe z najnowocześniejszymi udogodnieniami i całodobową recepcją. Na miejscu można wypożyczyć samochód oraz zarezerwować wycieczki, bilety i inne atrakcje turystyczne. W pobliżu znajduje się bezpłatna wypożyczalnia rowerów.

Na pewno znajdą Państwo idealne zakwaterowanie w tym hotelu w Midtown, który oferuje łącznie 725 pokoi. W każdym z nich znajduje się telewizor Smart TV z dostępem do platformy Netflix oraz kanałów kablowych i płatnych filmów premium. Do dyspozycji gości są także luksusowe łóżka i pościel. Na życzenie dostępne są również pokoje połączone.

W hotelu mieści się kawiarnia, która serwuje kawę i przekąski, a także bar i salon. Przez cały dzień na miejscu działa także restauracja. Ponadto w samym Midtown będą Państwo zawsze zaledwie kilka kroków od jednych z najlepszych nowojorskich restauracji, takich jak Sea Fire Grill, Toscana 49 i Spice Symphony.

Lexington Hotel, Autograph Collection znajduje się zaledwie kilka minut od wieżowca Chrysler Building i placu Times Square. Krótki spacer dzieli hotel od Central Parku i kompleksu Rockefeller Center, a także od słynnych nowojorskich sklepów, takich jak Barney's i Bloomingdale's.

Property safety measures

Wzmocnione środki czystości

Codzienne sprzątanie, większa dostępność produktów higienicznych

Zasady społecznego dystansu

W lobby hotelowym można zachować bezpieczną odległość

Bezdotykowe zameldowanie i wymeldowanie

Ograniczony kontakt z obsługą i gośćmi hotelu

The Lexington Hotel, Autograph Collection room price & deals

wt. 27.10.
-
śr. 28.10.
Rodzaj noclegu
Link do rezerwacji
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, typ łóżka nieznany
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, typ łóżka nieznany
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. podw.
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko 1-os.
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. podw.
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. podw.
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
Pokój z łóżkiem king size, 1 łóżko king size
Pokój z łóżkiem king size, 1 łóżko queen size
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 1 łóżko podwójne
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
Pokój typu deluxe, 2 łóż. podw.
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel Amenities & Facilities

  • Centrum fitness
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Kawiarnia
  • Parking z obsługą
  • Centrum biznesowe

The Lexington Hotel, Autograph Collection Reviews

7,7
Dobry
2312 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
836
Bardzo dobry
456
Dobry
475
OK
201
Zadowalający
159
Przeciętny
80
Słaby
103
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

The Lexington Hotel, Autograph Collection room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 16:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jak The Lexington Hotel, Autograph Collection wypada w porównaniu z innymi hotelami 4-gwiazdkowymi w mieście Nowy Jork?

    W mieście Nowy Jork hotele 4-gwiazdkowe kosztują zazwyczaj ok. 3 086 zł za noc. The Lexington Hotel, Autograph Collection jest o 1 984 zł tańszy od średniej ceny noclegu w tym mieście, wynoszącej 1 103 zł/noc.

  • Jaki dystans dzieli The Lexington Hotel, Autograph Collection i Nowy Jork-LaGuardia?

    Jeśli z lotniska Nowy Jork-LaGuardia planujesz dostać się bezpośrednio do hotelu, na przejazd zarezerwuj ok. 16 min – port lotniczy i The Lexington Hotel, Autograph Collection dzieli 8,8 km.

  • Jak dojechać z hotelu The Lexington Hotel, Autograph Collection na lotnisko Nowy Jork-LaGuardia?

    Na terenie hotelu The Lexington Hotel, Autograph Collection znajduje się parking dla gości. Dzięki tej opcji najbardziej opłacalnym sposobem na przejazd z lotniska Nowy Jork-LaGuardia, jak również na przemieszczanie się po mieście Nowy Jork, jest wynajem samochodu. Wynajem auta kosztuje tu średnio 117 zł za dzień. Jeśli szukasz dogodnych opcji transportu z lotniska Nowy Jork-LaGuardia do hotelu The Lexington Hotel, Autograph Collection lub zastanawiasz się, jak przemieszczać się po mieście podczas swojego pobytu, możesz zamówić taksówkę lub grupowy przejazd.

  • Czy hotel The Lexington Hotel, Autograph Collection jest przyjazny zwierzętom?

    Tak. W hotelu The Lexington Hotel, Autograph Collection psy i inne zwierzęta domowe są mile widziane.

  • Czy w hotelu The Lexington Hotel, Autograph Collection można zamówić jedzenie?

    The Lexington Hotel, Autograph Collection posiada restaurację, z której mogą korzystać goście hotelu. Jedzenie jest serwowane na miejscu lub na wynos. Aby spytać o godziny otwarcia kuchni, zadzwoń pod numer +1 212 755 4400. Zatrzymując się w hotelu The Lexington Hotel, Autograph Collection, pomyśl o możliwości zamówienia jedzenia z hotelowego menu bezpośrednio do swojego pokoju.

  • Czy The Lexington Hotel, Autograph Collection ma basen?

    Z naszych obecnych danych wynika, że The Lexington Hotel, Autograph Collection nie posiada basenu. Hotele stale pracują jednak nad dodawaniem nowych udogodnień, dlatego aby poznać najbardziej aktualną ofertę hotelu, warto skontaktować się z nim bezpośrednio, dzwoniąc pod numer +1 212 755 4400.

  • Jaka odległość dzieli The Lexington Hotel, Autograph Collection i centrum miasta Nowy Jork?

    Dojazd do centrum miasta Nowy Jork nie powinien sprawić problemu, ponieważ The Lexington Hotel, Autograph Collection znajduje się w odległości zaledwie 1,2 km. W centrum miasta znajduje się Times Square oraz wiele innych ciekawych miejsc i atrakcji.

  • The Lexington Hotel, Autograph Collection – jak skontaktować się z hotelem?

    Aby uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników hotelu, zadzwoń pod numer +1 212 755 4400.

  • Czy The Lexington Hotel, Autograph Collection oferuje Wi-Fi?

    Tak. The Lexington Hotel, Autograph Collection udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Czy w hotelu The Lexington Hotel, Autograph Collection znajduje się siłownia?

    Tak. The Lexington Hotel, Autograph Collection daje do dyspozycji swoim gościom siłownię. Informacje dotyczące godzin jej otwarcia można uzyskać na recepcji.

  • The Lexington Hotel, Autograph Collection – o której godzinie należy się wymeldować?

    Wymeldowanie powinno nastąpić do godziny 11:00. Dobrze zaplanuj dzień wyjazdu, by uniknąć kar czy dodatkowych opłat.

  • Ile zapłacę za pokój w obiekcie The Lexington Hotel, Autograph Collection?

    Ceny zależą od preferowanego typu pokoju i dat podróży. Średnia cena za noc w obiekcie The Lexington Hotel, Autograph Collection (Nowy Jork) wynosi 2 055 zł, a oferty zaczynają się już od 2 055 zł. Ceny dla Twojego pobytu znajdziesz w powyższym formularzu.

  • Czy w obiekcie The Lexington Hotel, Autograph Collection dostępne są usługi pralnicze?

    Tak, są dostępne. Skontaktuj się z obiektem The Lexington Hotel, Autograph Collection (Nowy Jork), by uzyskać więcej informacji na temat dostępnych usług pralniczych. Dostępne jest także żelazko i deska do prasowania. Możesz poprosić o nie na recepcji, jeśli nie znajdują się w pokoju.

  • Jaki dystans dzieli obiekt The Lexington Hotel, Autograph Collection (Nowy Jork) i atrakcję taką jak Gmach Metropolitan Opera?

  • Czy Empire State Building (Nowy Jork) znajduje się w pobliżu obiektu The Lexington Hotel, Autograph Collection?

  • Nowy Jork, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    Jeśli chodzi ohotele (w: Nowy Jork) aktualnie (dane na października 2026) dostępnych jest 3 923 operatorów.

  • Nowy Jork, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    Nowy Jork, hotele – ceny są odświeżane codziennie.

Places of interest near The Lexington Hotel, Autograph Collection

Attractions in Nowy Jork, Nowy Jork curated by momondo
Adres The Lexington Hotel, Autograph Collection: 511 Lexington Avenue at 48th Street, Nowy Jork, NY 10017

Top landmarks

  • Rockefeller Plaza0.7 km
  • Kwatera główna ONZ0.7 km
  • Midtown Center0.7 km
  • Muzeum Modern Art0.8 km
  • Tiffany & Co.0.8 km
  • Theatre District1.1 km
  • Times Square1.1 km
  • New York City Center1.1 km
  • Broadway1.2 km
  • Empire State Building1.3 km
  • Koreatown1.5 km
  • Piąta Aleja1.6 km

momondo’s favorite Nowy Jork hotels

Hi New York City Hostel

891 Amsterdam Avenue, Nowy Jork, NY

8,7
2 gwiazdki

335 zł

Club Quarters, Times Square - Midtown

40 West 45th Street, Nowy Jork, NY

8,5
4 gwiazdki

927 zł

Pod 51

230 East 51st Street, Nowy Jork, NY

8,2
3 gwiazdki

562 zł

Truss Hotel Times Square

515 Ninth Avenue, Nowy Jork, NY

8,0
4 gwiazdki

640 zł

YOTEL New York

570 Tenth Avenue, Nowy Jork, NY

7,4
4 gwiazdki

756 zł

West Side Ymca

5 West 63rd Street, Nowy Jork, NY

6,6
2 gwiazdki

356 zł

OYO Times Square

157 West 47th Street, Nowy Jork, NY

6,2
4 gwiazdki

781 zł

Pod 39

145 East 39th Street, Nowy Jork, NY

8,5
3 gwiazdki

644 zł

Americana Inn

69 West 38th Street, Nowy Jork, NY

7,9
2 gwiazdki

486 zł

Nearby accommodation in Nowy Jork

Manhattan

See more

West Side Ymca

5 West 63rd Street, Nowy Jork, NY

6,6
2 gwiazdki

356 zł

Zobacz oferty hoteli

Club Quarters Hotel Grand Central, New York

128 East 45th Street, Nowy Jork, NY

8,7
4 gwiazdki

838 zł

Zobacz oferty hoteli

Hudson Yards Hotel

510 West 42nd Street, Nowy Jork, NY

6,8
3 gwiazdki

658 zł

Zobacz oferty hoteli

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS

481 Eighth Avenue, Nowy Jork, NY

7,7
4 gwiazdki

799 zł

Zobacz oferty hoteli

Pod 51

230 East 51st Street, Nowy Jork, NY

8,2
3 gwiazdki

562 zł

Zobacz oferty hoteli

The Belvedere Hotel

319 West 48th Street, Nowy Jork, NY

8,0
4 gwiazdki

825 zł

Zobacz oferty hoteli

YOTEL New York

570 Tenth Avenue, Nowy Jork, NY

7,4
4 gwiazdki

756 zł

Zobacz oferty hoteli

The Plaza Hotel

768 Fifth Avenue, Nowy Jork, NY

8,6
5 gwiazdek

6 263 zł

Zobacz oferty hoteli

Night Hotel Broadway

215 West 94th Street, Nowy Jork, NY

7,0
3 gwiazdki

504 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Nowy Jork)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
wt. 27.10.
śr. 28.10.

Nowy Jork – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Stany Zjednoczone – popularne miasta