Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta

Hotel 2-gwiazdkowy oferujący Darmowe Wi-Fi

2 gwiazdki
pon. 31.8.
-
wt. 1.9.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta
Dostawca oferty Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta
Dostawca oferty Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta – ceny pokoi i oferty specjalne

pon. 31.8.
-
wt. 1.9.

Hotel – udogodnienia i wyposażenie

  • Darmowe Wi-Fi
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Klimatyzacja
  • Winda
  • Dostępna przechowalnia

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Klimatyzacja

Dostępność

  • Winda

Ogólne

  • Dostępna przechowalnia

Usługi i udogodnienia

  • Sale konferencyjne/bankietowe

Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta – opinie

5,0
Zadowalający
1 zweryfikowana ocena
Wyjątkowy
0
Bardzo dobry
0
Dobry
0
OK
0
Zadowalający
1
Przeciętny
0
Słaby
0
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta – informacje o rezerwacji pokoju

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania

  • Jaki dystans dzieli Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta i Nankin Lukou Intl?

    Jeśli z lotniska Nankin Lukou Intl planujesz dostać się bezpośrednio do hotelu, na przejazd zarezerwuj ok. 1 godz. – port lotniczy i Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta dzieli 32,3 km.

  • Jak dojechać z hotelu Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta na lotnisko Nankin Lukou Intl?

    Jeśli szukasz dogodnych opcji transportu z lotniska Nankin Lukou Intl do hotelu Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta lub zastanawiasz się, jak przemieszczać się po mieście podczas swojego pobytu, możesz zamówić taksówkę lub grupowy przejazd.

  • Czy Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta oferuje Wi-Fi?

    Tak. Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta – o której godzinie należy się wymeldować?

    Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta ustalił godzinę wymeldowania na 12:00. Późniejsze wymeldowanie może być dostępne po skontaktowaniu się z recepcją hotelu.

  • Nankin, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Nankin – dostępnych jest 3 363 operatorów (dane na sierpnia 2026.

  • Nankin, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Nankin – ceny są odświeżane codziennie.

Ciekawe miejsca w pobliżu Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta

Nankin (Chiny) – atrakcje wybrane przez momondo
Adres Hanting Hotel Middle Longpan Road Tv Sta: No. 42 Gongyuan Road, Longpan Middle Road, Nankin 210007

Najpopularniejsze atrakcje

  • Nanjing Aeronautics and Astronautics University1.4 km
  • Confucius Temple1.6 km
  • jezioro Yueya1.8 km
  • Nanjing Great Hall of the People2 km
  • Presidential Palace2.2 km
  • Nanjing Museum2.4 km
  • Gate of China3 km
  • Southeast University3.2 km
  • Ming Xiaoling Mausoleum4 km
  • Nanjing University4.2 km
  • Greenland Square Zifeng Tower4.5 km
  • Purple Mountain Observatory4.7 km

Nankin – ulubione hotele użytkowników momondo

Suning Universal Hotel All-Suites

188 Guangzhou Road, Nankin

8,1
5 gwiazdek

177 zł

Holiday Inn Nanjing Aqua City By IHG

No. 1 Jiankang Road, Nankin

8,3
4 gwiazdki

196 zł

Lakeview Xuanwu Hotel, WorldHotels Distinctive

193 Zhongyang Road, Nankin

8,3
5 gwiazdek

232 zł

Sofitel Nanjing Galaxy Suning

9 Shanxi Road, Nankin

7,4
5 gwiazdek

240 zł

Voco Nanjing Oriental Pearl By IHG

Zhujiang Road, 389, Nankin

9,3
5 gwiazdek

277 zł

Jin Tai Long International Hotel

No. 160 Zhongshan East Road, Xinjiekou, Nankin

7,2
4 gwiazdki

148 zł

Pobliskie noclegi w mieście Nankin

Jianye

Więcej

Nanjing Expo Center Hotel

No.16 West Jinshajiang Road, Nankin

7,5
4 gwiazdki

118 zł

Zobacz oferty hoteli

Hilton Nanjing

No. 100 Middle Jiangdong Road, Nankin

8,8
5 gwiazdek

288 zł

Zobacz oferty hoteli

Jinling Mansion Nanjing

No48 Hanzhongmen Street, 48, Nankin

6,8
3 gwiazdki

128 zł

Zobacz oferty hoteli

Mingting Hotel (Nanjing Hexi International Expo Center)

No. 33 Jinshajiang East Street, Nankin

6,5
2 gwiazdki

96 zł

Zobacz oferty hoteli

Modena by Fraser Nanjing

Nankin

9,5

199 zł

Zobacz oferty hoteli

Zhenbao Holiday Hotel (Nanjing Olympic Sports Center)

188 Middle Jiangdong Road (Jiangdong Zhong Lu), Nankin

4 gwiazdki

170 zł

Zobacz oferty hoteli

International Youth Convention Hotel

No.8 Yecheng Road, Nankin

9,0
5 gwiazdek

218 zł

Zobacz oferty hoteli

Parcvue Hotel Rsidence Nanjing

58 Xiankun Road, Nankin

9,3
5 gwiazdek

210 zł

Zobacz oferty hoteli

Andaz Nanjing Hexi

No. 108, Bailongjiang East Street, Nankin

8,9
4 gwiazdki

561 zł

Zobacz oferty hoteli

Yuhuatai

Więcej

Glarun Jinling Hotel Nanjing

No.8 Guorui Road, Yuhua Economic Area, Nankin

10,0
4 gwiazdki

247 zł

Zobacz oferty hoteli

Grand Wuji Hotel, In The Unbound Collection By Hyatt

No. 119 Software Avenue, Nankin

9,0
4 gwiazdki

424 zł

Zobacz oferty hoteli

Homeinn Selected Hotel (Nanjing South Railway Station)

Building 1, Mingfa Plaza, No. 99 Yulan Road, Yuhuatai District, Jiangsu, Nanjing, China, Nankin

2 gwiazdki

151 zł

Zobacz oferty hoteli

Qinhuai

Więcej

Grand Metropark Hotel Nanjing

NO 319 East Zhongshan Road, Nankin

8,5
5 gwiazdek

207 zł

Zobacz oferty hoteli

Holiday Inn Nanjing Aqua City By IHG

No. 1 Jiankang Road, Nankin

8,3
4 gwiazdki

196 zł

Zobacz oferty hoteli

Sheraton Nanjing Kingsley Hotel & Towers

169 Hanzhong Road, Nankin

8,4
4 gwiazdki

299 zł

Zobacz oferty hoteli

Novotel Nanjing Central Suning

No 68 Huaihai Road, Nankin

8,4
4 gwiazdki

170 zł

Zobacz oferty hoteli

Jinling Hotel Nanjing

No.2 Han Zhong Road, Xin Jie Kou Square, Nankin

9,2
5 gwiazdek

266 zł

Zobacz oferty hoteli

Zunjing Boutique Hotel Nanjing Confucius Temple

No.19, Zhuangyuanjing, Qinhuai District, Nankin

9,0
4 gwiazdki

133 zł

Zobacz oferty hoteli

Golden Eagle International Hotel

No.101, Hanzhong Road, Nankin

9,1
5 gwiazdek

310 zł

Zobacz oferty hoteli

The Ritz-Carlton Nanjing

No 18 Zhongshan Road, Xuanwu District, Nankin

9,4
5 gwiazdek

1 306 zł

Zobacz oferty hoteli

Pukou

Więcej

Nanjing Rsun Hotel

Building C3, Hongyang Square, No. 48, Nankin

9,2
4 gwiazdki

148 zł

Zobacz oferty hoteli

7Days Inn Nanjing Yangtze River Bridge

No.6 Jiangshan Road Pukou Nanjing, Nankin

9,8
2 gwiazdki

52 zł

Zobacz oferty hoteli

Even Hotel Nanjing Yangtze River By IHG

504 Building Two, Bin Jiang Avenue, Nankin

8,5
4 gwiazdki

192 zł

Zobacz oferty hoteli

Nanjing Suning Universal Hotel

1 North Bund, Nankin

7,0
4 gwiazdki

140 zł

Zobacz oferty hoteli

Hualuxe Hotels And Resorts Nanjing Yangtze River

504 Bldg 1 Bin Jiang Ave Pu Ko, Nankin

8,8
4 gwiazdki

295 zł

Zobacz oferty hoteli

Vienna Hotel Nanjing Pukou Middle Puzhu Road

No 209 Middle Puzhu Road Pukou District, Nankin

10,0
4 gwiazdki

85 zł

Zobacz oferty hoteli

Ni Hao Hotel (Nanjing Pukou Suning Global Tianrun Plaza)

No.1 Liuzhou East Road, Nankin

2 gwiazdki

92 zł

Zobacz oferty hoteli

Lavande Hotel Nanjing Changjiang Bridge Qiaobei

1F Putai Estate, Intersection of Jiangshan Road and Nanpu Road, Nankin

3 gwiazdki

96 zł

Zobacz oferty hoteli

The Sifang Hotel Nanjing, Autograph Collection

No.9 Zhenqi Road, Nankin

9,0
4 gwiazdki

232 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Nankin)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
pon. 31.8.
wt. 1.9.

Nankin – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Chiny – popularne miasta