Hotel Casa Marina

Hotel 3-gwiazdkowy oferujący Prywatna plaża

3 gwiazdki
pon. 31.8.
-
wt. 1.9.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Hotel Casa Marina
Dostawca oferty Hotel Casa Marina
Dostawca oferty Hotel Casa Marina
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Hotel Casa Marina – ceny pokoi i oferty specjalne

pon. 31.8.
-
wt. 1.9.

Hotel – udogodnienia i wyposażenie

  • Prywatna plaża
  • Darmowe Wi-Fi
  • Szybkie wymeldowanie
  • Sejf
  • Klimatyzacja
  • Winda

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Klimatyzacja

Dostępność

  • Winda

Udogodnienia na zewnątrz

  • Prywatna plaża

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Sejf

Usługi i udogodnienia

  • Szybkie wymeldowanie

Hotel Casa Marina – opinie

Hotel Casa Marina – informacje o rezerwacji pokoju

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania

  • Jaki dystans dzieli Hotel Casa Marina i Genua?

    Jeśli z lotniska Genua planujesz dostać się bezpośrednio do hotelu, na przejazd zarezerwuj ok. 1 godz. 43 min – port lotniczy i Hotel Casa Marina dzieli 55,6 km.

  • Jak dojechać z hotelu Hotel Casa Marina na lotnisko Genua?

    Goście hotelu Hotel Casa Marina, którzy dojeżdżają bezpośrednio z lotniska Genua, chętnie korzystają z taksówek lub grupowych przejazdów.

  • Czy Hotel Casa Marina ma basen?

    Z naszych obecnych danych wynika, że Hotel Casa Marina nie posiada basenu. Hotele stale pracują jednak nad dodawaniem nowych udogodnień, dlatego aby poznać najbardziej aktualną ofertę hotelu, warto skontaktować się z nim bezpośrednio, dzwoniąc pod numer +39 019 666 063.

  • Hotel Casa Marina – jak skontaktować się z hotelem?

    Aby uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników hotelu, zadzwoń pod numer +39 019 666 063.

  • Czy Hotel Casa Marina oferuje Wi-Fi?

    Tak. Hotel Casa Marina udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Loano, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Loano – aktualnie (dane na sierpnia 2026) dostępnych jest 298 operatorów.

  • Loano, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Loano – ceny są aktualizowane codziennie.

Ciekawe miejsca w pobliżu Hotel Casa Marina

Loano (Włochy) – atrakcje wybrane przez momondo
Adres Hotel Casa Marina: Via Aurelia, 18, 17025 Loano, Savona

Najpopularniejsze atrakcje

  • Skating Club1.2 km
  • Bagni Virginia1.6 km

Loano – ulubione hotele użytkowników momondo

Loano 2 Village

Via Degli Alpini 6, Loano, Savona

8,1
4 gwiazdki

253 zł

Ai Pozzi Village Resort & Spa

Via Silvio Amico 35/d, Loano, Savona

8,3
4 gwiazdki

280 zł

Hotel Garden Lido

Lungomare Nazario Sauro, 9, Loano, Savona

8,1
4 gwiazdki

723 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Loano)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
pon. 31.8.
wt. 1.9.

Loano – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Włochy – popularne miasta