Q-City Hotel

Hotel 3-gwiazdkowy oferujący Restauracja

3 gwiazdki
wt. 1.9.
-
śr. 2.9.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Q-City Hotel
Dostawca oferty Q-City Hotel
Dostawca oferty Q-City Hotel
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Q-City Hotel, Kanton – informacje

Czystość
6,0
Położenie
7,3
Obsługa
7,0
Jakość a cena
7,0
Ogólnie
6,6
Q-City Hotel mieści się w sercu Kanton w Region Yuexiu, kilka kroków od Museum of the Mausoleum of the Nanyue King. Obiekt oferuje gościom zakwaterowanie w standardzie 3-gwiazdkowym oraz klimatyzowane pokoje. Hotel ma całodobową recepcję, a także centrum urody i ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie. Dla dodatkowej wygody gości obiekt zapewnia salę spotkań, masaż i usługi concierge'a. Na miejscu do dyspozycji gości są pokoje (łącznie 138) posiadające na wyposażeniu mini barem, prysznicem i suszarką do włosów. Pokoje mają również dostęp do Internetu. Goście Q-City Hotel mogą liczyć na fenomenalne doznania kulinarne w zlokalizowanej tutaj restauracji, która jest także idealną opcją dla tych, którzy mają ochotę zjeść coś na szybko. Wieczorem goście mogą wstąpić na drinka do niezobowiązującego baru. Z Q-City Hotel można bardzo łatwo dostać się do głównych atrakcji turystycznych w mieście Kanton – takie miejsca, jak Sun Yat-Sen Memorial Hall i Zhenhai Tower znajdują się w odległości zaledwie 10 minut drogi. W odległości niespełna 10 minut drogi samochodem jest wyspa Shamian.

Q-City Hotel – ceny pokoi i oferty specjalne

wt. 1.9.
-
śr. 2.9.

Hotel – udogodnienia i wyposażenie

  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Internet
  • Usługi pralnicze
  • Pralnia
  • Suszarka
  • Szybkie wymeldowanie
  • Bankomat

Usługi i udogodnienia

  • Bankomat
  • Obsługa pokojowa
  • Szybkie wymeldowanie
  • Wymiana walut
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Recepcja 24h

Restauracje

  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Mini bar

Pralnia

  • Pralnia
  • Usługi pralnicze

Podstawowe

  • Internet
  • Klimatyzacja

Dostępność

  • Winda

Łazienka

  • Suszarka

Ogólne

  • Dostępna przechowalnia

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Sejf

Q-City Hotel – opinie

6,4
OK
16 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
2
Bardzo dobry
2
Dobry
4
OK
2
Zadowalający
1
Przeciętny
4
Słaby
1
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Q-City Hotel – informacje o rezerwacji pokoju

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania

  • Jaki dystans dzieli Q-City Hotel i Foshan Shadi?

    Q-City Hotel znajduje się 20,4 km od lotniska Foshan Shadi. Dojazd z hotelu Q-City Hotel na lotnisko Foshan Shadi zajmuje zazwyczaj 38 min. Aby bezstresowo dostać się na lotnisko, przed wyjściem warto sprawdzić natężenie ruchu w okolicach hotelu.

  • Jak dojechać z hotelu Q-City Hotel na lotnisko Foshan Shadi?

    Goście hotelu Q-City Hotel, którzy dojeżdżają bezpośrednio z lotniska Foshan Shadi, chętnie korzystają z taksówek lub grupowych przejazdów.

  • Czy w hotelu Q-City Hotel można zamówić jedzenie?

    Tak, Q-City Hotel posiada restaurację, która serwuje jedzenie na miejscu oraz na wynos. Co więcej, Kanton to miasto, w którym znajdziesz wiele innych interesujących miejsc z jedzeniem. Goście wybierający Q-City Hotel będą mogli zamówić jedzenie z hotelowej kuchni bezpośrednio do swojego pokoju.

  • Czy Q-City Hotel ma basen?

    Z naszych danych wynika, że Q-City Hotel nie posiada basenu. Czasem zdarza się jednak, że hotele dodają nowe udogodnienia, lecz nie aktualizują informacji o obiekcie na naszej stronie. Dlatego w tej sprawie najlepiej skontaktować się z hotelem, dzwoniąc pod numer +86 208 136 6633.

  • Jaka odległość dzieli Q-City Hotel i centrum miasta Kanton?

    Q-City Hotel znajduje się 1,0 km od centrum miasta Kanton. Jeśli planujesz zwiedzić to miasto, na Twojej liście miejsc do odwiedzenia koniecznie musi znaleźć się CITIC Plaza, a także lokalne sklepy i restauracje.

  • Q-City Hotel – jak skontaktować się z hotelem?

    Aby uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników hotelu, zadzwoń pod numer +86 208 136 6633.

  • Q-City Hotel – o której godzinie należy się wymeldować?

    Wymeldowanie powinno nastąpić do godziny 12:00. Dobrze zaplanuj dzień wyjazdu, by uniknąć kar czy dodatkowych opłat.

  • Czy w obiekcie Q-City Hotel dostępne są usługi pralnicze?

    W obiekcie Q-City Hotel dostępne są usługi pralnicze. Skontaktuj się z recepcją, by uzyskać więcej informacji.

  • Kanton, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Kanton – aktualnie (dane na sierpnia 2026) dostępnych jest 8 292 operatorów.

  • Kanton, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Kanton – ceny są aktualizowane codziennie.

Ciekawe miejsca w pobliżu Q-City Hotel

Kanton (Chiny) – atrakcje wybrane przez momondo
Adres Q-City Hotel: No. 79 Panfu Road, Kanton 510182

Najpopularniejsze atrakcje

  • Chen Clan Ancestral Hall2.2 km
  • Shangxiajiu Pedestrian Street2.7 km
  • Shamian3.6 km
  • Taikoo Hui4.3 km
  • Uniwersytet Sun Yat-sen5.9 km
  • Guangzhou Opera House6 km
  • Tianhe Stadium6 km
  • Guangzhou International Finance Center6.1 km
  • Baiyun Mountain6.3 km
  • Zhujiang New Town6.4 km
  • CITIC Plaza6.6 km
  • Canton Tower6.7 km

Kanton – ulubione hotele użytkowników momondo

Jianguo Hotel Guangzhou

172 Linhe Road Central, Kanton

8,3
5 gwiazdek

185 zł

The Westin Guangzhou

6 Lin He Zhong Road, Kanton

8,6
5 gwiazdek

384 zł

The Ritz-Carlton Guangzhou

3 Xing An Road, Pearl River New City, Kanton

9,0
5 gwiazdek

801 zł

White Swan Hotel

No.1, Shamian South Street, Kanton

9,0
5 gwiazdek

477 zł

China Mayors Plaza Hotel

189 North Tianhe Road, Kanton

9,0
4 gwiazdki

205 zł

Asia International Hotel Guangzhou

326-1, East Huanshi Road, Kanton

8,4
5 gwiazdek

240 zł

Baiyun Hotel Guangzhou

367 Huan Shi Dong Road, Kanton

8,5
5 gwiazdek

255 zł

The Garden Hotel Guangzhou, WorldHotels Luxury

368 Huanshi Dong Lu, Kanton

8,6
5 gwiazdek

406 zł

Guangzhou Nanmei Osotto Recreation Hotel

No.46 Yuanjing Road, Kanton

8,3
4 gwiazdki

151 zł

Pobliskie noclegi w mieście Kanton

Baiyun

Więcej

Hilton Guangzhou Baiyun

515-517 Yuncheng Dong Road, Kanton

8,9
5 gwiazdek

318 zł

Zobacz oferty hoteli

Guangzhou Carat Hotel

388 Guangyuan Zhong Road, Kanton

7,1
4 gwiazdki

181 zł

Zobacz oferty hoteli

Swisstouches Guangzhou Hotel Residences

No.9, 7th Street of Helong Road, Kanton

8,7
4 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Guangzhou Nanmei Osotto Recreation Hotel

No.46 Yuanjing Road, Kanton

8,3
4 gwiazdki

151 zł

Zobacz oferty hoteli

Henghe Selected S-Design Hotel Guangzhou Baiyun Railway Station International Garment City Branch

No. 1093 Jichang Road, Kanton

8,4
3 gwiazdki

74 zł

Zobacz oferty hoteli

Fairfield by Marriott Guangzhou Konggang

Building C, Airport South 6th Road, Baiyun District, Kanton

8,8
4 gwiazdki

214 zł

Zobacz oferty hoteli

Novotel Guangzhou Baiyun Airport

No 1 Konggang Jiudian Road, Kanton

8,7
4 gwiazdki

244 zł

Zobacz oferty hoteli

Xingyi Chain Hotel Jiangxia Metro Station

Building A1, International Unit II, No.33 Huangyuan Road, Baiyun District, Guangzhou, Kanton

7,4
2 gwiazdki

103 zł

Zobacz oferty hoteli

Pullman Guangzhou Baiyun Airport

No. 2 Yiheng Road, Airport Avenue, Kanton

8,5
5 gwiazdek

332 zł

Zobacz oferty hoteli

Haizhu

Więcej

Rosedale Hotel & Suites Guangzhou

348 Jiang Nan DA Road Central, Kanton

7,0
4 gwiazdki

125 zł

Zobacz oferty hoteli

Shangri-La Guangzhou

1 Hui Zhan Dong Road, Kanton

8,7
5 gwiazdek

391 zł

Zobacz oferty hoteli

The Westin Pazhou

Area C, Canton Fair Complex, 681 Fengpu Zhong Road, Kanton

8,7
5 gwiazdek

362 zł

Zobacz oferty hoteli

White Swan Hotel

No.1, Shamian South Street, Kanton

9,0
5 gwiazdek

477 zł

Zobacz oferty hoteli

Langham Place, Guangzhou

No.638 Xingang East Road, Kanton

8,9
5 gwiazdek

295 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Landmark Canton

No.8 Qiaoguang Road, Kanton

8,6
4 gwiazdki

211 zł

Zobacz oferty hoteli

Guangzhou Aiqun Hotel

No. 113 West Yanjiang Road, Kanton

7,2
3 gwiazdki

70 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Hotel Canton Tower Pazhou

Lane 1, Jude North Road, Haizhu District, 2, Kanton

8,7
4 gwiazdki

138 zł

Zobacz oferty hoteli

City Comfort Premier Hotel Guangzhou Tower Chigang Metro Station Pazhou Exhibition

No.460 Xingang Middle Road, Kanton

7,4
3 gwiazdki

79 zł

Zobacz oferty hoteli

Yuexiu

Więcej

Guangdong Baiyun City Hotel

No 179 Huan Shi West Road, Kanton

8,0
3 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Ocean Hotel Guangzhou

412 East Huanshi Road Dongsha, Kanton

8,4
4 gwiazdki

186 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Business Hotel - Ouzhuang Metro Station Branch

No.74-1, Nonglinxia Road, Kanton

8,6
4 gwiazdki

140 zł

Zobacz oferty hoteli

The Garden Hotel Guangzhou, WorldHotels Luxury

368 Huanshi Dong Lu, Kanton

8,6
5 gwiazdek

406 zł

Zobacz oferty hoteli

LN Hotel Five

No.277 Yanjiang Zhong Road, Kanton

8,6
4 gwiazdki

247 zł

Zobacz oferty hoteli

Insail Hotels Huanshi Road Taojin Metro Station Guangzhou

No.374 Huanshi East Road, Kanton

6,6
3 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Hotel Shuiyin Road Guangzhou

No. 119 Shuiyin Road, Kanton

8,1
4 gwiazdki

126 zł

Zobacz oferty hoteli

Country Inn ·Guangzhou Railway Station Xiaobei Subway Station Store

No. 8 Lujing Road, Kanton

6,8
4 gwiazdki

192 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Hotel Guangzhou Zoo Metro Branch

No 486 East Huanshi Road Guangliang Building, Kanton

8,6
4 gwiazdki

177 zł

Zobacz oferty hoteli

Region Tianhe District

Więcej

Huashi Hotel

69 West Zhongshan Avenue, Kanton

8,4
4 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Jianguo Hotel Guangzhou

172 Linhe Road Central, Kanton

8,3
5 gwiazdek

185 zł

Zobacz oferty hoteli

Sofitel Guangzhou Sunrich

988 Guangzhou Da Dao Zhong, Kanton

8,3
5 gwiazdek

325 zł

Zobacz oferty hoteli

The Westin Guangzhou

6 Lin He Zhong Road, Kanton

8,6
5 gwiazdek

384 zł

Zobacz oferty hoteli

The Ritz-Carlton Guangzhou

3 Xing An Road, Pearl River New City, Kanton

9,0
5 gwiazdek

801 zł

Zobacz oferty hoteli

Leeden Hotel Guangzhou

No. 6, Huacheng Rd., Zhujiang New Town, Kanton

8,5
4 gwiazdki

218 zł

Zobacz oferty hoteli

China Mayors Plaza Hotel

189 North Tianhe Road, Kanton

9,0
4 gwiazdki

205 zł

Zobacz oferty hoteli

Hilton Guangzhou Tianhe

No 215 Linhe Xi Heng Road Tianhe, Kanton

9,1
5 gwiazdek

331 zł

Zobacz oferty hoteli

Atour Hotel Guangzhou Pazhou Exhibition Center Information Port

No. 301, West Zhongshan Avenue, Kanton

8,8
4 gwiazdki

191 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kanton)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
wt. 1.9.
śr. 2.9.

Kanton – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Chiny – popularne miasta