Motel Guangzhou Baiyun Airport

Hotel 2-gwiazdkowy oferujący Recepcja 24h

2 gwiazdki
śr. 2.9.
-
czw. 3.9.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Motel Guangzhou Baiyun Airport
Dostawca oferty Motel Guangzhou Baiyun Airport
Dostawca oferty Motel Guangzhou Baiyun Airport
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Motel Guangzhou Baiyun Airport room price & deals

śr. 2.9.
-
czw. 3.9.

Hotel Amenities & Facilities

  • Recepcja 24h
  • Winda
  • Dostępna przechowalnia

Dostępność

  • Winda

Ogólne

  • Dostępna przechowalnia

Usługi i udogodnienia

  • Recepcja 24h

Motel Guangzhou Baiyun Airport room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jak Motel Guangzhou Baiyun Airport wypada w porównaniu z innymi hotelami 2-gwiazdkowymi w mieście Kanton?

    Motel Guangzhou Baiyun Airport kosztuje zazwyczaj mniej niż wynosi średnia cena hoteli 2-gwiazdkowych w mieście Kanton, które kosztują zwykle 117 zł za noc. Motel Guangzhou Baiyun Airport kosztuje średnio 114 zł za noc, czyli 3 zł mniej od średniej ceny noclegu w tym mieście.

  • Jaki dystans dzieli Motel Guangzhou Baiyun Airport i Kanton Guangzhou?

    Motel Guangzhou Baiyun Airport znajduje się 5,7 km od lotniska Kanton Guangzhou. Dojazd z hotelu Motel Guangzhou Baiyun Airport na lotnisko Kanton Guangzhou zajmuje zazwyczaj 10 min. Aby bezstresowo dostać się na lotnisko, przed wyjściem warto sprawdzić natężenie ruchu w okolicach hotelu.

  • Jak dojechać z hotelu Motel Guangzhou Baiyun Airport na lotnisko Kanton Guangzhou?

    Innym popularnym rozwiązaniem na dojazd z lotniska do hotelu Motel Guangzhou Baiyun Airport jest zamówienie taksówki lub grupowego przejazdu. Najbliższe lotnisko to Kanton Guangzhou.

  • Czy Motel Guangzhou Baiyun Airport ma basen?

    Z naszych danych wynika, że Motel Guangzhou Baiyun Airport nie posiada basenu. Czasem zdarza się jednak, że hotele dodają nowe udogodnienia, lecz nie aktualizują informacji o obiekcie na naszej stronie. Dlatego w tej sprawie najlepiej skontaktować się z hotelem, dzwoniąc pod numer +86 208 603 3168.

  • Jaka odległość dzieli Motel Guangzhou Baiyun Airport i centrum miasta Kanton?

    Motel Guangzhou Baiyun Airport jest oddalony od centrum miasta Kanton o 24,1 km. CITIC Plaza to najbliższy punkt orientacyjny, łatwo osiągalny dla gości hotelu.

  • Motel Guangzhou Baiyun Airport – jak skontaktować się z hotelem?

    Możesz skontaktować się z hotelem pod numerem +86 208 603 3168.

  • Motel Guangzhou Baiyun Airport – o której godzinie należy się wymeldować?

    Standardowa godzina wymeldowania w tym obiekcie to 12:00. Goście mogą natomiast zameldować się od 14:00.

  • Kanton, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Kanton – aktualnie (dane na sierpnia 2026) dostępnych jest 8 291 operatorów.

  • Kanton, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Kanton – ceny są aktualizowane codziennie.

Places of interest near Motel Guangzhou Baiyun Airport

Attractions in Kanton, Chiny curated by momondo

Adres Motel Guangzhou Baiyun Airport: No. 187 Helongliu Road, Renhe Street, Renhe Town, Kanton

Najpopularniejsze atrakcje

Tianhe Stadium22,4 km
Taikoo Hui22,6 km
Chen Clan Ancestral Hall24,4 km
Grand World Scenic Park24,4 km

momondo’s favorite Kanton hotels

Crowne Plaza Guangzhou City Centre By IHG

339 Huanshi Road East, Kanton

8,6
5 gwiazdek

321 zł

The Westin Guangzhou

6 Lin He Zhong Road, Kanton

8,6
5 gwiazdek

384 zł

Rosedale Hotel & Suites Guangzhou

348 Jiang Nan DA Road Central, Kanton

7,0
4 gwiazdki

125 zł

China Mayors Plaza Hotel

189 North Tianhe Road, Kanton

9,0
4 gwiazdki

207 zł

Asia International Hotel Guangzhou

326-1, East Huanshi Road, Kanton

8,4
5 gwiazdek

240 zł

Baiyun Hotel Guangzhou

367 Huan Shi Dong Road, Kanton

8,5
5 gwiazdek

255 zł

The Garden Hotel Guangzhou, WorldHotels Luxury

368 Huanshi Dong Lu, Kanton

8,6
5 gwiazdek

406 zł

Hotel Landmark Canton

No.8 Qiaoguang Road, Kanton

8,6
4 gwiazdki

213 zł

Park Hyatt Guangzhou

No. 16, Huaxia Road, Zhujiang New Town, Kanton

9,1
5 gwiazdek

848 zł

Nearby accommodation in Kanton

Baiyun

See more

Hilton Guangzhou Baiyun

515-517 Yuncheng Dong Road, Kanton

8,9
5 gwiazdek

320 zł

Zobacz oferty hoteli

Guangzhou Carat Hotel

388 Guangyuan Zhong Road, Kanton

7,1
4 gwiazdki

181 zł

Zobacz oferty hoteli

Swisstouches Guangzhou Hotel Residences

No.9, 7th Street of Helong Road, Kanton

8,7
4 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Guangzhou Nanmei Osotto Recreation Hotel

No.46 Yuanjing Road, Kanton

8,3
4 gwiazdki

151 zł

Zobacz oferty hoteli

Henghe Selected S-Design Hotel Guangzhou Baiyun Railway Station International Garment City Branch

No. 1093 Jichang Road, Kanton

8,4
3 gwiazdki

74 zł

Zobacz oferty hoteli

Fairfield by Marriott Guangzhou Konggang

Building C, Airport South 6th Road, Baiyun District, Kanton

8,8
4 gwiazdki

214 zł

Zobacz oferty hoteli

Novotel Guangzhou Baiyun Airport

No 1 Konggang Jiudian Road, Kanton

8,7
4 gwiazdki

243 zł

Zobacz oferty hoteli

Xingyi Chain Hotel Jiangxia Metro Station

Building A1, International Unit II, No.33 Huangyuan Road, Baiyun District, Guangzhou, Kanton

7,4
2 gwiazdki

96 zł

Zobacz oferty hoteli

Pullman Guangzhou Baiyun Airport

No. 2 Yiheng Road, Airport Avenue, Kanton

8,5
5 gwiazdek

332 zł

Zobacz oferty hoteli

Haizhu

See more

Rosedale Hotel & Suites Guangzhou

348 Jiang Nan DA Road Central, Kanton

7,0
4 gwiazdki

125 zł

Zobacz oferty hoteli

Shangri-La Guangzhou

1 Hui Zhan Dong Road, Kanton

8,7
5 gwiazdek

392 zł

Zobacz oferty hoteli

The Westin Pazhou

Area C, Canton Fair Complex, 681 Fengpu Zhong Road, Kanton

8,7
5 gwiazdek

361 zł

Zobacz oferty hoteli

White Swan Hotel

No.1, Shamian South Street, Kanton

9,0
5 gwiazdek

484 zł

Zobacz oferty hoteli

Langham Place, Guangzhou

No.638 Xingang East Road, Kanton

8,9
5 gwiazdek

295 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Landmark Canton

No.8 Qiaoguang Road, Kanton

8,6
4 gwiazdki

213 zł

Zobacz oferty hoteli

Guangzhou Aiqun Hotel

No. 113 West Yanjiang Road, Kanton

7,2
3 gwiazdki

70 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Hotel Canton Tower Pazhou

Lane 1, Jude North Road, Haizhu District, 2, Kanton

8,7
4 gwiazdki

138 zł

Zobacz oferty hoteli

City Comfort Premier Hotel Guangzhou Tower Chigang Metro Station Pazhou Exhibition

No.460 Xingang Middle Road, Kanton

7,4
3 gwiazdki

80 zł

Zobacz oferty hoteli

Yuexiu

See more

Guangdong Baiyun City Hotel

No 179 Huan Shi West Road, Kanton

8,0
3 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Ocean Hotel Guangzhou

412 East Huanshi Road Dongsha, Kanton

8,4
4 gwiazdki

189 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Business Hotel - Ouzhuang Metro Station Branch

No.74-1, Nonglinxia Road, Kanton

8,6
4 gwiazdki

140 zł

Zobacz oferty hoteli

The Garden Hotel Guangzhou, WorldHotels Luxury

368 Huanshi Dong Lu, Kanton

8,6
5 gwiazdek

406 zł

Zobacz oferty hoteli

LN Hotel Five

No.277 Yanjiang Zhong Road, Kanton

8,6
4 gwiazdki

247 zł

Zobacz oferty hoteli

Insail Hotels Huanshi Road Taojin Metro Station Guangzhou

No.374 Huanshi East Road, Kanton

6,6
3 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Hotel Shuiyin Road Guangzhou

No. 119 Shuiyin Road, Kanton

8,1
4 gwiazdki

129 zł

Zobacz oferty hoteli

Country Inn ·Guangzhou Railway Station Xiaobei Subway Station Store

No. 8 Lujing Road, Kanton

6,8
4 gwiazdki

192 zł

Zobacz oferty hoteli

Paco Hotel Guangzhou Zoo Metro Branch

No 486 East Huanshi Road Guangliang Building, Kanton

8,6
4 gwiazdki

177 zł

Zobacz oferty hoteli

Region Tianhe District

See more

Huashi Hotel

69 West Zhongshan Avenue, Kanton

8,4
4 gwiazdki

114 zł

Zobacz oferty hoteli

Jianguo Hotel Guangzhou

172 Linhe Road Central, Kanton

8,3
5 gwiazdek

188 zł

Zobacz oferty hoteli

Sofitel Guangzhou Sunrich

988 Guangzhou Da Dao Zhong, Kanton

8,3
5 gwiazdek

324 zł

Zobacz oferty hoteli

The Westin Guangzhou

6 Lin He Zhong Road, Kanton

8,6
5 gwiazdek

384 zł

Zobacz oferty hoteli

The Ritz-Carlton Guangzhou

3 Xing An Road, Pearl River New City, Kanton

9,0
5 gwiazdek

801 zł

Zobacz oferty hoteli

Leeden Hotel Guangzhou

No. 6, Huacheng Rd., Zhujiang New Town, Kanton

8,5
4 gwiazdki

221 zł

Zobacz oferty hoteli

China Mayors Plaza Hotel

189 North Tianhe Road, Kanton

9,0
4 gwiazdki

207 zł

Zobacz oferty hoteli

Hilton Guangzhou Tianhe

No 215 Linhe Xi Heng Road Tianhe, Kanton

9,1
5 gwiazdek

333 zł

Zobacz oferty hoteli

Atour Hotel Guangzhou Pazhou Exhibition Center Information Port

No. 301, West Zhongshan Avenue, Kanton

8,8
4 gwiazdki

188 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kanton)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
śr. 2.9.
czw. 3.9.

Kanton – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Chiny – popularne miasta