Hotele Kanada

Kanada - znajdź najlepsze oferty 44 803 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Kanada: miasta z najniższymi cenami hoteli

Kanada: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
368 zł - 703 zł
KANADA: NAJTAŃSZE MIASTO Calgary 27% tańszy Kanada: hotele w mieście Calgary są najtańszymi w kraju, już od średnio 367 zł za noc.
KANADA: NAJDROŻSZE MIASTO Banff 39% droższy Kanada: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Banff, gdzie średnia cena za noc wynosi 703 zł
KANADA: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Toronto 74% więcej wyszukiwań Kanada: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Toronto

Kanada - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Kanada

Kanada — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Kanada — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Kanada — miesiąc Grudzień to najlepszy okres, by odwiedzić ten kraj — ceny za noc zaczynają się wówczas od 234 zł. Styczeń jest z kolei najdroższym miesiącem.

Kanada — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Kanada to kraj chętnie odwiedzany przez turystów i nietrudno się domyślić, że największa część z nich wybiera miasto Toronto.

Kanada — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Kanada — według naszych danych, Whistler oferuje najdroższe pokoje hotelowe, których średnia cena za noc jest wyższa o 41% od średniej ceny w pozostałych miastach i wynosi 759 zł.

Kanada — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Kanada — najtańsze noclegi oferuje obecnie miasto Toronto, gdzie zapłacisz około 56 zł za noc. Cena ta jest o 90% niższa od pozostałych miast w kraju.