Hotele Quebec

Quebec - znajdź najlepsze oferty 7 787 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Quebec – popularne miasta

Poniżej znajdziesz średnie ceny hoteli w popularnych miastach regionu Quebec
Cena
479 zł - 501 zł
QUEBEC: NAJTAŃSZE MIASTO Quebec 2% tańszy Quebec: hotele w mieście Quebec są najtańszymi w kraju, już od średnio 478 zł za noc.
QUEBEC: NAJDROŻSZE MIASTO Montreal 2% droższy Quebec: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Montreal, gdzie średnia cena za noc wynosi 500 zł
QUEBEC: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Montreal 46% więcej wyszukiwań Quebec: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Montreal

Quebec – najlepsze atrakcje

Parc du Mont-Royal
Pont Jacques-Cartier

Parc du Mont-Royal – ile kosztują noclegi w pobliskich hotelach?

Osoby, którym zależy na bliskości takiej atrakcji jak Parc du Mont-Royal, zapłacą ok. 502 zł/noc w jednym z 11 hoteli w okolicy. Szczyt sezonu przypada na marzec, więc hotele w pobliżu lokalnej atrakcji (Parc du Mont-Royal) kosztują wtedy ok. 352 zł/noc, w porównaniu do 157 zł/noc w niskim sezonie, który w mieście Parc du Mont-Royal przypada na lipiec. Ceny hoteli w pobliżu atrakcji (Parc du Mont-Royal) są zazwyczaj o 122% wyższe niż średnia cena hotelu w mieście Montreal, wynosząca 411 zł.

Hotele w pobliżu Parc du Mont-Royal

Pont Jacques-Cartier – ile kosztują noclegi w pobliskich hotelach?

Montreal – 11 hoteli jest dostępnych w pobliżu atrakcji: Pont Jacques-Cartier. Średnia cena w pobliżu najlepszej lokalnej atrakcji (Pont Jacques-Cartier), to 502 zł/noc, ale ceny mogą się wahać w zależności od pory roku i innych czynników. W szczycie sezonu (marzec), kiedy Pont Jacques-Cartier bije rekordy popularności, średnia cena wynosi 352 zł/noc, natomiast w niskim sezonie (lipiec) jest to zazwyczaj 157 zł/noc. Ceny hoteli w pobliżu atrakcji (Pont Jacques-Cartier) są zazwyczaj o 122% wyższe niż średnia cena hotelu w mieście Montreal, wynosząca 411 zł.

Hotele w pobliżu Pont Jacques-Cartier

Quebec – popularne hotele

Zarezerwuj pokój w popularnych na momondo hotelach w najczęściej odwiedzanych miastach regionu Quebec

Quebec – rozważ pobyt w tych miastach

Zastanawiasz się, dokąd się wybrać? Sprawdź oferty hoteli w tych miastach

Quebec – porady podróżnicze

Sprawdź poniższe pytania i odpowiedzi, by poznać wskazówki przydatne podczas planowania podróży do tego regionu

Quebec – które z ofert hoteli w regionie są uznawane za tanie?

Quebec – jeżeli interesują Cię dobre oferty hoteli, to warto wiedzieć, że średnia cena za hotel w regionie to 469 zł/noc. Ceny poniżej 469 zł/noc są uważane za korzystne. Najniższa cena za nocleg, jaką w ostatnim czasie udało się znaleźć użytkownikom momondo, wynosi 56 zł.

Quebec – jakie są najlepsze hotele w okolicy?

Najlepiej ocenianym przez użytkowników momondo hotelem w regionie Quebec jest The Ritz-Carlton Montreal w mieście Montreal z oceną 93. Hotelem z drugą najlepszą oceną w regionie Quebec jest Aparthotelmontreal w mieście Montreal ze średnią oceną użytkowników na poziomie 91. Trzeci hotel, Le Refuge du Poète, znajduje się natomiast w mieście Longueuil i ma ocenę 91.


Kanada – rozważ pobyt w różnych regionach kraju

Kanada – szukasz inspiracji do kolejnej podróży? Sprawdź najbardziej popularne regiony kraju