Ons Epen

Apartament oferujący Obsługa pokojowa

4 gwiazdki
8,9
Bardzo dobry
na podstawie 213 opinii
213 zweryfikowanych ocen
sob. 31.10.
-
ndz. 1.11.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
645 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
645 zł
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
839 zł
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

About Ons Epen, Epen

Czystość
9,3
Komfort
9,6
Położenie
8,8
Usługi
9,2
Obsługa
9,4
Jakość a cena
8,9
Udogodnienia rekreacyjne, które oferuje hotel to m. in. sauna. Zajęcia rekreacyjne wymienione poniżej, dostępne na miejscu bądź w pobliżu, mogą być płatne.

Ons Epen room price & deals

sob. 31.10.
-
ndz. 1.11.
Rodzaj noclegu
Link do rezerwacji
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel apartamentowy Amenities & Facilities

  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Kawiarnia
  • Bezpłatny parking
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Bezpłatne przybory toaletowe

Atrakcje

  • Zwiedzanie winiarni
  • Zoo
  • Hiking
  • Łódki
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Wędkowanie
  • Gry planszowe/puzzle
  • Golf
  • Kolarstwo
  • Łucznictwo
  • Jazda konna
  • Kolarstwo górskie
  • Zakupy
  • Pływanie

Kuchnia

  • Kieliszki do wina
  • Czajnik elektryczny
  • Zmywarka
  • Kuchenka mikrofalowa
  • Naczynia kuchenne
  • Kuchenka
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Hantle kettlebell
  • Lodówka
  • Ekspres do kawy
  • Jadalnia
  • Kuchnia
  • Aneks kuchenny

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Mobilne urządzenie hotspot
  • Internet
  • Pościel
  • Ręczniki
  • Gaśnica
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Szampon
  • Czujniki dymu
  • Ogrzewanie
  • Mydło do ciała
  • Klimatyzacja
  • Kosze na śmieci

Łazienka

  • Prysznic
  • Prysznic z deszczownicą
  • Wanna
  • Suszarka
  • Toaleta
  • Papier toaletowy
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic bez brodzika

Usługi i udogodnienia

  • Usługi concierge
  • Skrytka depozytowa
  • Obsługa pokojowa
  • Wypożyczalnia sprzętu zimowego (na miejscu)
  • Otwieranie kluczem
  • Szybkie wymeldowanie
  • Butelka wody
  • Prywatne zameldowanie/wymeldowanie

Ogólne

  • Pokoje dla rodzin
  • Miejsce do siedzenia
  • Pokój dzienny
  • Sofa
  • Szafki
  • Dostępna przechowalnia

Multimedia i rozrywka

  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Serwis streamingowy
  • TV

Sypialnia

  • Długie łóżko (ponad 2 metry)
  • Gniazdko przy łóżku
  • Sofa rozkładana
  • Garderoba lub szafa

Restauracje

  • Obiady na wynos
  • Śniadanie w pokoju
  • Kawiarnia
  • Stół jadalny

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie
  • Apteczka
  • Monitoring na zewnątrz obiektu
  • Sejf

Basen i spa

  • Spa
  • Sauna
  • Łaźnia parowa

Dostępność

  • Zakaz palenia
  • Poduszka bez pierza
  • Prywatne wejście

Przyjazny dla rodzin

  • Opieka nad dzieckiem / baby-sitter
  • Łóżeczko dla dziecka
  • Plac zabaw

Parking i transport

  • Bezpłatny parking
  • Prywatny parking

Udogodnienia na zewnątrz

  • Taras/patio

Miejsce do pracy

  • Biurko

Ons Epen Reviews

8,9
Bardzo dobry213 zweryfikowanych ocen

Ons Epen room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 10:30

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jaki dystans dzieli Ons Epen i Maastricht/Aachen?

    Lotnisko Maastricht/Aachen i hotel Ons Epen dzielą 18,0 km. Dojazd z i na lotnisko powinien zająć 33 min, w zależności od ruchu na drodze. Planując przejazd, weź pod uwagę możliwe korki bliżej centrum miasta.

  • Jak dojechać z hotelu Ons Epen na lotnisko Maastricht/Aachen?

    Goście hotelu Ons Epen, którzy dojeżdżają bezpośrednio z lotniska Maastricht/Aachen, chętnie korzystają z taksówek lub grupowych przejazdów.

  • Czy w hotelu Ons Epen można zamówić jedzenie?

    Zatrzymując się w hotelu Ons Epen, pomyśl o możliwości zamówienia jedzenia z hotelowego menu bezpośrednio do swojego pokoju.

  • Czy Ons Epen ma basen?

    Z naszych danych wynika, że Ons Epen nie posiada basenu. Czasem zdarza się jednak, że hotele dodają nowe udogodnienia, lecz nie aktualizują informacji o obiekcie na naszej stronie. Dlatego w tej sprawie najlepiej skontaktować się z hotelem, dzwoniąc pod numer +31 434 551 268.

  • Ons Epen – jak skontaktować się z hotelem?

    Jeśli masz pytania dotyczące pobytu w hotelu Ons Epen, zadzwoń pod numer +31 434 551 268.

  • Czy Ons Epen oferuje Wi-Fi?

    Tak. Ons Epen udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Ons Epen – o której godzinie należy się wymeldować?

    Ons Epen wyznaczył najwcześniejszą godzinę zameldowania na 15:00, a wymeldowanie powinno nastąpić do 10:30. Specjalne życzenia należy skonsultować z conciergem.

  • Ile zapłacę za pokój w obiekcie Ons Epen?

    937 zł to obecnie średnia cena za noc, niektóre osoby znalazły jednak oferty już za 861 zł/noc. Ceny mogą się zmieniać w zależności od daty planowanej podróży czy rodzaju preferowanego pokoju. Wypełnij powyższy formularz, by otrzymać oferty dla Twojej podróży.

  • Epen, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    Epen, hotele – liczba dostępnych operatorów to 36 (dane z października 2026).

  • Epen, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Epen – ceny odświeżają się codziennie.

Places of interest near Ons Epen

Attractions in Epen, Holandia curated by momondo

Adres Ons Epen: Wilhelminastraat 1, Epen, Limburgia

Najpopularniejsze atrakcje

Langer Turm11,2 km
Couven-Museum12,1 km
Elisenbrunnen12,3 km
Vaals Museum6,4 km

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Epen)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
sob. 31.10.
ndz. 1.11.

Epen – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Holandia – popularne miasta