Yaju Apartment

0-gwiazdkowy
Chongqing 400010
8,3
Bardzo dobry
na podstawie 15 opinii
15 zweryfikowanych ocen
pon. 3.8.
-
wt. 4.8.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Yaju Apartment
Dostawca oferty Yaju Apartment
Dostawca oferty Yaju Apartment
Informacje
Pokoje
Oceny gości
Lokalizacja

Yaju Apartment – ceny pokoi i oferty specjalne

pon. 3.8.
-
wt. 4.8.

Yaju Apartment – opinie

8,3
Bardzo dobry
15 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
6
Bardzo dobry
4
Dobry
3
OK
1
Zadowalający
1
Przeciętny
0
Słaby
0
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Yaju Apartment – informacje o rezerwacji pokoju

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania

  • Jaki dystans dzieli Yaju Apartment i Chongqing Jiangbei Intl?

    Przejazd z lotniska Chongqing Jiangbei Intl do hotelu zajmie ok. 35 min, w zależności od ruchu na drodze. Odległość między Yaju Apartment i portem lotniczym to 19,3 km. Pamiętaj, że na większe korki można trafić w okolicach hoteli położonych w gęściej zaludnionych częściach miasta – warto to wziąć pod uwagę, planując dojazd z lub na lotnisko.

  • Jak dojechać z hotelu Yaju Apartment na lotnisko Chongqing Jiangbei Intl?

    Innym popularnym rozwiązaniem na dojazd z lotniska do hotelu Yaju Apartment jest zamówienie taksówki lub grupowego przejazdu. Najbliższe lotnisko to Chongqing Jiangbei Intl.

  • Yaju Apartment – o której godzinie należy się wymeldować?

    Godzina wymeldowania w tym obiekcie to 12:00. Późniejsze wymeldowanie może być dostępne według uznania hotelu.

  • Chongqing, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Chongqing – aktualnie (dane na lipca 2026) dostępnych jest 6 732 operatorów.

  • Chongqing, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Chongqing – ceny są aktualizowane codziennie.

Ciekawe miejsca w pobliżu Yaju Apartment

Chongqing (Chiny) – atrakcje wybrane przez momondo
Adres Yaju Apartment: Chongqing 400010

Najpopularniejsze atrakcje

  • Yingli Tower133 m
  • Jiefangbei Square324 m
  • Hongya Cave0.9 km
  • Eling Park3.7 km
  • Stillwell Museum4.2 km
  • Future International Skyscraper4.9 km
  • Ciqikou12.1 km
  • Yuzui Yangtze River Bridge20.1 km
  • Simian Mountain-JinFo Mountain42.4 km
  • jezioro Changshou76.1 km
  • Mount Jinfo79.5 km
  • Baiheliang80.2 km

Chongqing – ulubione hotele użytkowników momondo

Le Méridien Chongqing, Nan'an

10 Jiangnan Avenue, Nan'an District, Chongqing

8,5
5 gwiazdek

212 zł

JW Marriott Chongqing

235 Minsheng Road, Chongqing

8,7
5 gwiazdek

372 zł

Bloom Boutique Hotel

15F Building 4, Daping Times Street, Chongqing

9,0
4 gwiazdki

170 zł

Hilton Chongqing

139 Zhong Shan San Lu, Chongqing

8,5
5 gwiazdek

209 zł

Milky Way Hotel Chongqing

49 Datong Road, Yuzhong District, Chongqing

8,5
4 gwiazdki

99 zł

Kempinski Hotel Chongqing

No.2 Jiangnan Avenue, Chongqing

8,7
5 gwiazdek

197 zł

Hyatt Regency Chongqing

11 Paradise Walk, Chongqing

8,7
4 gwiazdki

295 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Chongqing)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
pon. 3.8.
wt. 4.8.

Chongqing – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Chiny – popularne miasta