Garnì Residence Ciasa Planat

Apartament oferujący Darmowe Wi-Fi

3 gwiazdki
ndz. 30.8.
-
pon. 31.8.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Garnì Residence Ciasa Planat
Dostawca oferty Garnì Residence Ciasa Planat
Dostawca oferty Garnì Residence Ciasa Planat
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Garnì Residence Ciasa Planat – ceny pokoi i oferty specjalne

ndz. 30.8.
-
pon. 31.8.

Hotel apartamentowy – udogodnienia i wyposażenie

  • Darmowe Wi-Fi
  • Transfer z lotniska
  • Pralnia
  • Suszarka
  • Wanna z hydromasażem
  • Sauna
  • Lodówka
  • Winda
  • Hiking

Basen i spa

  • Sauna
  • Wanna z hydromasażem

Parking i transport

  • Transfer z lotniska

Dostępność

  • Winda

Łazienka

  • Suszarka

Pralnia

  • Pralnia

Restauracje

  • Lodówka

Atrakcje

  • Hiking

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi

Garnì Residence Ciasa Planat – opinie

9,8
Wyjątkowy
33 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
30
Bardzo dobry
3
Dobry
0
OK
0
Zadowalający
0
Przeciętny
0
Słaby
0
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Garnì Residence Ciasa Planat – informacje o rezerwacji pokoju

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 09:30

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania

  • Jaki dystans dzieli Garnì Residence Ciasa Planat i Bolzano?

    Hotel Garnì Residence Ciasa Planat i lotnisko Bolzano dzieli odległość 47,8 km, a średni czas dojazdu to ok. 1 godz. 29 min. Czas dojazdu może się różnić w zależności od pory dnia i ruchu na drodze.

  • Jak dojechać z hotelu Garnì Residence Ciasa Planat na lotnisko Bolzano?

    Goście hotelu Garnì Residence Ciasa Planat, którzy dojeżdżają bezpośrednio z lotniska Bolzano, chętnie korzystają z taksówek lub grupowych przejazdów.

  • Czy Garnì Residence Ciasa Planat ma basen?

    Z naszych obecnych danych wynika, że Garnì Residence Ciasa Planat nie posiada basenu. Hotele stale pracują jednak nad dodawaniem nowych udogodnień, dlatego aby poznać najbardziej aktualną ofertę hotelu, warto skontaktować się z nim bezpośrednio, dzwoniąc pod numer +39 047 184 9416.

  • Garnì Residence Ciasa Planat – jak skontaktować się z hotelem?

    Aby uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników hotelu, zadzwoń pod numer +39 047 184 9416.

  • Czy Garnì Residence Ciasa Planat oferuje Wi-Fi?

    Tak. Garnì Residence Ciasa Planat udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Garnì Residence Ciasa Planat – o której godzinie należy się wymeldować?

    Godzina wymeldowania w tym obiekcie to 09:30. Późniejsze wymeldowanie może być dostępne według uznania hotelu.

  • San Cassiano/St. Kassian, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: San Cassiano/St. Kassian – liczba dostępnych operatorów to 80 (dane na sierpnia 2026).

  • San Cassiano/St. Kassian, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: San Cassiano/St. Kassian – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

San Cassiano/St. Kassian – ulubione hotele użytkowników momondo

Hotel Tofana

Micura de Rü 63, San Cassiano/St. Kassian, Bozen-Südtirol

9,2
4 gwiazdki

1 211 zł

Wellness Residence Ciasa Antersies

Via Soplà, 12, San Cassiano/St. Kassian, Bozen-Südtirol

9,4
3 gwiazdki

531 zł

Lagació Hotel Mountain Residence

Micurá de Rü 48, San Cassiano/St. Kassian, Bozen-Südtirol

9,7
4 gwiazdki

1 354 zł

Hotel Steinrösl

Strada Micurà De Rü 77, San Cassiano/St. Kassian, Bozen-Südtirol

9,5
3 gwiazdki

757 zł

Hotel Des Alpes

Boscdaplan 190, San Cassiano/St. Kassian, Bozen-Südtirol

9,6
3 gwiazdki

912 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (San Cassiano/St. Kassian)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
ndz. 30.8.
pon. 31.8.

San Cassiano/St. Kassian – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Włochy – popularne miasta