Baymont by Wyndham Port Huron

Hotel 2-gwiazdkowy oferujący Basen kryty

2 gwiazdki
6,6
OK
na podstawie 770 opinii
770 zweryfikowanych ocen
ndz. 27.9.
-
pon. 28.9.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
194 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. podw.
194 zł
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
210 zł
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
219 zł
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Property safety measures

Wzmocnione środki czystości

Codzienne sprzątanie, większa dostępność produktów higienicznych

Zasady społecznego dystansu

W lobby hotelowym można zachować bezpieczną odległość

Bezdotykowe zameldowanie i wymeldowanie

Ograniczony kontakt z obsługą i gośćmi hotelu

Baymont by Wyndham Port Huron room price & deals

ndz. 27.9.
-
pon. 28.9.
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
244 zł
za noc z VAT
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
265 zł
za noc z VAT
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel Amenities & Facilities

  • Basen kryty
  • Siłownia
  • Ekspres do kawy
  • Centrum biznesowe
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Internet
  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Pralnia
  • Suszarka
  • Recepcja 24h

Baymont by Wyndham Port Huron Reviews

6,6
OK
770 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
234
Bardzo dobry
102
Dobry
120
OK
64
Zadowalający
75
Przeciętny
32
Słaby
142
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Baymont by Wyndham Port Huron room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Numer licencji: 20-4206059

Frequently asked questions

  • Czy hotel Baymont by Wyndham Port Huron jest przyjazny zwierzętom?

    Baymont by Wyndham Port Huron akceptuje zwierzęta domowe.

  • Czy Baymont by Wyndham Port Huron ma basen?

    Baymont by Wyndham Port Huron posiada basen, z którego mogą korzystać goście hotelu. Pamiętaj, że każdy hotel ustala własne zasady korzystania z basenu, dlatego radzimy, aby skontaktować się z recepcją hotelu, by dopytać o wszelkie szczegóły.

  • Baymont by Wyndham Port Huron – jak skontaktować się z hotelem?

    Aby uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników hotelu, zadzwoń pod numer +1 810 364 8000.

  • Czy w hotelu Baymont by Wyndham Port Huron znajduje się siłownia?

    Goście, którzy podczas swojego pobytu w hotelu Baymont by Wyndham Port Huron chcą aktywnie spędzić czas, mają do dyspozycji siłownię.

  • Baymont by Wyndham Port Huron – o której godzinie należy się wymeldować?

    Standardowa godzina wymeldowania w tym obiekcie to 11:00. Goście mogą natomiast zameldować się od 15:00.

  • Ile zapłacę za pokój w obiekcie Baymont by Wyndham Port Huron?

    Ceny mogą się wahać w zależności od rodzaju pokoju, dostępności i dat. Możesz znaleźć świetne oferty między 219 zł a 359 zł za noc. Wpisz preferowane daty podróży w powyższym formularzu, aby zobaczyć najlepiej dopasowane oferty.

  • Port Huron, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Port Huron – aktualnie (dane na września 2026) dostępnych jest 62 operatorów.

  • Port Huron, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Port Huron – ceny są aktualizowane codziennie.

Places of interest near Baymont by Wyndham Port Huron

Attractions in Port Huron, Michigan curated by momondo
Adres Baymont by Wyndham Port Huron: 1611 Range Road, Port Huron, MI 48074

Top landmarks

  • Port Huron Amtrak Train Station5.1 km
  • Port Huron Museum6.8 km
  • McMorran Place7.2 km
  • Fort Gratiot Light9 km

momondo’s favorite Port Huron hotels

Holiday Inn Express & Suites Port Huron By IHG

2021 Water Street, Port Huron, MI

8,4
2 gwiazdki

490 zł

Fairfield Inn by Marriott Port Huron

1635 Yeager Street, Port Huron, MI

8,2
3 gwiazdki

490 zł

Comfort Inn Port Huron

1720 Hancock Street, Port Huron, MI

6,5
3 gwiazdki

289 zł

DoubleTree by Hilton Port Huron

800 Harker Street, Port Huron, MI

9,1
4 gwiazdki

573 zł

Best Western Port Huron Blue Water Bridge

2282 Water Street, Port Huron, MI

7,1
2 gwiazdki

365 zł

Quality Inn & Suites Port Huron

1700 Yeager Street, Port Huron, MI

5,8
2 gwiazdki

281 zł

Hampton Inn Port Huron

1655 Yeager Street, Port Huron, MI

7,1
3 gwiazdki

418 zł

Days Inn & Suites by Wyndham Port Huron

2908 Pine Grove Avenue, Port Huron, MI

6,5
2 gwiazdki

258 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Port Huron)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
ndz. 27.9.
pon. 28.9.

Port Huron – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Stany Zjednoczone – popularne miasta