The Triangle Hotel

Hotel 3-gwiazdkowy oferujący Restauracja

3 gwiazdki
pt. 28.8.
-
sob. 29.8.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty The Triangle Hotel
Dostawca oferty The Triangle Hotel
Dostawca oferty The Triangle Hotel
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

The Triangle Hotel, Anuradhapura – informacje

Czystość
8,2
Komfort
7,8
Położenie
7,6
Usługi
7,3
Obsługa
8,1
Jakość a cena
7,1
Obiekt The Triangle Hotel, usytuowany w miejscowości Anuradhapura, oferuje ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Anuradhapura Railway Station – 5,2 km. Na miejscu znajduje się plac zabaw. Do dyspozycji Gości są również pokoje rodzinne. Odległość ważnych miejsc od hotelu: Świątynia Jaya Sri Maha Bodhi – 6,3 km, Kuttam Pokuna, Twin Ponds – 6,6 km. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z bidetem, a także bezpłatne Wi-Fi. Niektóre opcje zakwaterowania mają również balkon. Wszystkie opcje zakwaterowania w obiekcie wyposażone są w klimatyzację i biurko. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Nature Park Anuradhapura – 6,6 km, Kada Panaha Tank – 7,7 km. Lotnisko Lotnisko Sigiriya znajduje się 65 km od obiektu.

The Triangle Hotel – ceny pokoi i oferty specjalne

pt. 28.8.
-
sob. 29.8.

Hotel – udogodnienia i wyposażenie

  • Restauracja
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
  • Transfer z lotniska
  • Internet
  • Wymiana walut
  • Lodówka
  • Klimatyzacja
  • Wypożyczalnia rowerów

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Internet
  • Mydło do ciała
  • Pościel
  • Ręczniki
  • Wentylator
  • Klimatyzacja
  • Kosze na śmieci

Łazienka

  • Bidet
  • Toaleta
  • Papier toaletowy
  • Prysznic
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic bez brodzika

Parking i transport

  • Transfer z lotniska
  • Bezpłatny parking
  • Prywatny parking

Dostępność

  • Całość położona na parterze
  • Poduszka bez pierza
  • Dostęp do górnych pięter schodami

Udogodnienia na zewnątrz

  • Balkon
  • Meble ogrodowe
  • Ogród

Sypialnia

  • Wieszak na ubrania
  • Gniazdko przy łóżku
  • Garderoba lub szafa

Ogólne

  • Pokoje dla rodzin
  • Podłoga z płytek lub marmuru
  • Widok na ogród

Usługi i udogodnienia

  • Wymiana walut
  • Obsługa pokojowa
  • Otwieranie kluczem

Restauracje

  • Restauracja
  • Lodówka

Pralnia

  • Żelazko i deska do prasowania

Miejsce do pracy

  • Biurko

Atrakcje

  • Wypożyczalnia rowerów

Przyjazny dla rodzin

  • Plac zabaw

The Triangle Hotel – opinie

7,6
Dobry45 zweryfikowanych ocen

The Triangle Hotel – informacje o rezerwacji pokoju

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 13:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania

  • Czy w hotelu The Triangle Hotel można zamówić jedzenie?

    Tak, The Triangle Hotel posiada restaurację, która serwuje jedzenie na miejscu oraz na wynos. Co więcej, Anuradhapura to miasto, w którym znajdziesz wiele innych interesujących miejsc z jedzeniem. Jednym z największych ułatwień dostępnych dla wszystkich gości hotelu The Triangle Hotel jest możliwość zamówienia jedzenia do pokoju.

  • Czy The Triangle Hotel ma basen?

    Z naszych obecnych danych wynika, że The Triangle Hotel nie posiada basenu. Hotele stale pracują jednak nad dodawaniem nowych udogodnień, dlatego aby poznać najbardziej aktualną ofertę hotelu, warto skontaktować się z nim bezpośrednio, dzwoniąc pod numer +94 252 237 737.

  • The Triangle Hotel – jak skontaktować się z hotelem?

    Możesz skontaktować się z hotelem pod numerem +94 252 237 737.

  • Czy The Triangle Hotel oferuje Wi-Fi?

    Tak. The Triangle Hotel udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • The Triangle Hotel – o której godzinie należy się wymeldować?

    Wymeldowanie powinno nastąpić do godziny 11:00. Dobrze zaplanuj dzień wyjazdu, by uniknąć kar czy dodatkowych opłat.

  • Ile zapłacę za pokój w obiekcie The Triangle Hotel?

    Najtańsze oferty zaczynają się już od 65 zł za noc. Średnia cena za pokój w obiekcie The Triangle Hotel wynosi około 87 zł. Wpisz daty swojej podróży w powyższym formularzu, by dowiedzieć się więcej.

  • Anuradhapura, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Anuradhapura – dostępnych jest 919 operatorów (dane na sierpnia 2026.

  • Anuradhapura, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Anuradhapura – ceny są aktualizowane codziennie.

Ciekawe miejsca w pobliżu The Triangle Hotel

Anuradhapura (Sri Lanka) – atrakcje wybrane przez momondo

Adres The Triangle Hotel: Kandy Road, Mathale Junction, Anuradhapura

Najpopularniejsze atrakcje

Jetavanaramaya4,5 km
Ruwanwelisaya5,2 km
Thuparamaya5,2 km
Sri Maha Bodhi5,2 km
Abhayavapi6,1 km

Anuradhapura – ulubione hotele użytkowników momondo

Hotel White House

No. 525/37, 2nd, DS Senanayake Road, Anuradhapura

8,3
3 gwiazdki

188 zł

Sadula Holiday Resort - Anuradhapura

No. 311 Pullayar Junction Mihintale Road, Anuradhapura

8,5
2 gwiazdki

152 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Anuradhapura)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
pt. 28.8.
sob. 29.8.

Anuradhapura – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Sri Lanka – popularne miasta