Opinie użytkowników

Jeśli masz pytania związane z funkcjonowaniem naszego serwisu, odwiedź stronę Pomocy. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, prosimy o kontakt: feedback@momondo.com.

Platforma internetowego rozstrzygania sporów KE: www.ec.europa.eu/consumers/odr

Noclegi

momondo pobiera informacje o hotelach z KAYAK. Jeśli jesteś właścicielem lub menadżerem hotelu albo oferujesz nocleg i chcesz, aby Twój obiekt znajdował się w wynikach wyszukiwania momondo, przeczytaj informacje dostępne na stronie dla właścicieli hoteli KAYAK. Odwiedź ją także wtedy, gdy zechcesz zmienić coś w już istniejącym wpisie.

Dołącz do zespołu momondo

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu momondo i pomóc nam otwierać świat przez podróżowanie, odwiedź stronę z ofertami pracy.

Dla prasy

Szukasz kontaktu dla prasy? Odwiedź tę stronę.

Program afiliacyjny

Jeśli publikujesz i szukasz możliwości współpracy z momondo w ramach afiliacji, odwiedź stronę naszego programu afiliacyjnego, aby poznać więcej szczegółów.

Reklama i sprzedaż

Interesuje Cię, jakie formy reklamy są dostępne na naszej stronie? Napisz na adres bdcontact@kayak.com

Współpraca z momondo

Jeżeli reprezentujesz linię lotniczą lub biuro podróży i chciałbyś, aby Wasze oferty również pojawiały się w wynikach wyszukiwania momondo, napisz na adres bdcontact@kayak.com

Współpraca

Jeśli reprezentujesz organizację, platformę komercyjną lub media albo jesteś influencerem i szukasz możliwości współpracy z momondo, napisz na adres brandpartnerships@kayak.com