Adana – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 1.6
śr 8.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Adana – informacje o lotach

Adana – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

610 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 178 zł

Najkrótszy czas lotu

11h 00min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Adana w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 610 zł (Kraków Balice – Adana).
Najlepsza cena za lot Polska – Adana w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 178 zł (Kraków Balice – Adana).
Najkrótszy lot Polska – Adana trwa 11h 00min (Kraków Balice – Adana).
Adana – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Lufthansa, Turkish Airlines oraz SunExpress.

Najtańsze loty do miasta Adana

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Adana
Warszawa Lotnisko Chopina
Adana

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Adana

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Adana (ADA)

Ceny lotów Warszawa - Adana są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Adana. Średnia cena wynosi 1 622 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - ADANAPaździernik43% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Adana kosztują średnio 842 zł w miesiącu Październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - ADANASierpień121% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Adana to 3 284 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - ADANAMarzec665% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Adana w miesiącu Marzec

Adana — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Treorchy – Adana jest 504 zł za osobę. To o 48% taniej od średnich cen lotów do miasta Adana. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

Zazwyczaj Październik to najtańszy miesiąc na lot Polska - Adana. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 842 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Październik, Marzec to równie dobry moment na lot Polska - Adana. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 1 251 zł.

Najtańszym dniem na lot Polska - Adana jest środa – ceny lotów zaczynają się wtedy od 1 287 zł. Z drugiej strony, niedziela to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 1 725 zł.

Podróżujący wybierający się do miasta Adana mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Antakya Hatay (111 km od centrum) lub Lotnisko Kahramanmaras (155 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Adana, najtaniej polecisz na Lotnisko Antakya Hatay, za średnio 975 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.



Adana — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Adana znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
8 cze
KRK15:50Kraków Balice
23h 55min
3 przesiadki
ADA15:45Adana
15 cze
ADA05:05Adana
26h 25min
2 przesiadki
KRK07:30Kraków Balice
1 178 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 cze
KRK15:50Kraków Balice
24h 55min
3 przesiadki
ADA16:45Adana
15 cze
ADA17:15Adana
23h 55min
3 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
1 191 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 cze
KRK15:50Kraków Balice
23h 55min
2 przesiadki
ADA15:45Adana
15 cze
ADA05:05Adana
26h 25min
2 przesiadki
KRK07:30Kraków Balice
1 268 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 wrz
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
8h 20min
1 przesiadka
ADA18:55Adana
28 wrz
ADA05:05Adana
9h 40min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 307 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
19h 20min
2 przesiadki
ADA03:30Adana
15 lip
ADA17:25Adana
12h 30min
1 przesiadka
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 358 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 cze
KRK06:40Kraków Balice
19h 45min
2 przesiadki
ADA02:25Adana
14 cze
ADA23:30Adana
10h 40min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
1 362 zł
Znajdź podobne

Adana – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Adana w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
29 cze
KRK03:00Kraków Balice
24h 40min
3 przesiadki
ADA03:40Adana
Kilka linii lotniczych
13 sie
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
21h 35min
1 przesiadka
ADA03:30Adana
Kilka linii lotniczych
4 cze
KTW03:25Katowice-Pyrzowice
17h 35min
1 przesiadka
ADA21:00Adana

Które linie latają do miasta Adana?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Adana

Które linie latają do miasta Adana?

Według naszych danych najpopularniejszymi liniami lotniczymi obsługującymi loty Polska – Adana są Turkish Airlines i LOT. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Turkish Airlines do miasta Adana

Każdego tygodnia Turkish Airlines obsługuje 58 lotów w kierunku Adana. Większość z nich odbywa się na najpopularniejszej trasie Turkish Airlines: Stambuł – Adana. Ceny wahają się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najtańsza oferta (Warszawa Lotnisko Chopina – Adana) znaleziona na momondo w ostatnich trzech dniach kosztowała 1 587 zł. Turkish Airlines to najchętniej wybierane linie dla tej trasy na momondo, a użytkownicy oceniają je na 8,2/10 (na podstawie 121 opinii).

Loty LOT do miasta Adana

LOT obsługuje tygodniowo 5 lotów w kierunku Adana, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Stambuł – Adana. Ceny ofert LOT (ocena: 7,3, 146 opinii) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Warszawa Lotnisko Chopina – Adana i kosztowała 1 477 zł w obie strony.


Adana — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Adana
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena1 307 zł
Loty Kraków - Adana
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena1 178 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Adana


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Adana jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Adana) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Adana z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Adana.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Adana, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.