Oferty hoteli Afryka Republika Południowej Afryki Prowincja Przylądkowa Wschodnia

Hotele Prowincja Przylądkowa Wschodnia

Prowincja Przylądkowa Wschodnia - znajdź najlepsze oferty 789 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Prowincja Przylądkowa Wschodnia – najlepsze atrakcje

Nelson Mandela Bay Stadium
South African Air Force Museum

Nelson Mandela Bay Stadium – czy w pobliżu znajdują się hotele?

12 hoteli oferuje średnią cenę w wysokości 192 zł za nocleg w pobliżu lokalnych atrakcji (Nelson Mandela Bay Stadium). W związku z tym, że szczyt popularności atrakcji (Nelson Mandela Bay Stadium) przypada na konkretny okres roku, ceny mogą różnić się w zależności od terminu podróży. październik to najbardziej popularny miesiąc jeśli chodzi o Nelson Mandela Bay Stadium, a listopad to okres, kiedy rejon odwiedza najmniej ludzi. W ten sposób w tym miejscu kształtują się wysoki i niski sezon. Cena za nocleg w hotelu znajdującym się w pobliżu atrakcji (Nelson Mandela Bay Stadium) w szczycie sezonu wynosi 226 zł, a w niskim sezonie 156 zł. Ceny hoteli w pobliżu atrakcji (Nelson Mandela Bay Stadium) są zazwyczaj o 101% wyższe niż średnia cena hotelu w mieście Port Elizabeth, wynosząca 191 zł.

Hotele w pobliżu Nelson Mandela Bay Stadium

South African Air Force Museum – jakie są ceny hoteli w pobliżu?

Port Elizabeth – 12 hoteli jest dostępnych w pobliżu atrakcji: South African Air Force Museum. Średnia cena w pobliżu najlepszej lokalnej atrakcji (South African Air Force Museum), to 198 zł/noc, ale ceny mogą się wahać w zależności od pory roku i innych czynników. W szczycie sezonu (październik), kiedy South African Air Force Museum bije rekordy popularności, średnia cena wynosi 226 zł/noc, natomiast w niskim sezonie (listopad) jest to zazwyczaj 156 zł/noc. Ceny hoteli w pobliżu atrakcji (South African Air Force Museum) są zazwyczaj o 104% wyższe niż średnia cena hotelu w mieście Port Elizabeth, wynosząca 191 zł.

Hotele w pobliżu South African Air Force Museum

Prowincja Przylądkowa Wschodnia – porady podróżnicze

Sprawdź poniższe pytania i odpowiedzi, by poznać wskazówki przydatne podczas planowania podróży do tego regionu

Prowincja Przylądkowa Wschodnia – które z ofert hoteli w regionie są uznawane za tanie?

Najtańszy hotel w regionie Prowincja Przylądkowa Wschodnia oferuje pobyt w cenie 29 zł/noc. Średnia cena za nocleg w hotelu w regionie Prowincja Przylądkowa Wschodnia to 419 zł/noc, więc wszelkie oferty dostępne dla użytkowników momondo w cenie poniżej 419 zł/noc są uznawane za korzystne.


Republika Południowej Afryki – rozważ pobyt w różnych regionach kraju

Republika Południowej Afryki – szukasz inspiracji do kolejnej podróży? Sprawdź najbardziej popularne regiony kraju
Oferty hoteli Afryka Republika Południowej Afryki Prowincja Przylądkowa Wschodnia