Nie wiesz, dokąd wyjechać na wakacje? Wypróbuj nową opcję wyszukiwania w momondo – Cały świat

Wakacje gdzieś, gdzie już byłeś, dla chwili relaksu i odprężenia, są zawsze udane, ale w nieznanym i nowym jest coś pociągającego i ekscytującego. Jak wybrać kolejny cel podróży? Nowa funkcja wyszukiwarki momondo, Cały świat, to idealne miejsce, żeby zacząć planowanie.

Opcja Cały świat to inspirujący pomysł na wyszukiwanie, który poszerza horyzonty, pozwala odkryć nowe miejsca i zwiedzić świat. To proste!

momondo Cały świat

Kliknij w okienko lub wpisz „Cały świat”

Wybierz miasto albo lotnisko wylotu, kliknij w okienko miejsca docelowego i wybierz Cały świat.

momondo Cały świat

Wybierz kraj – jakikolwiek kraj!

Przejrzyj wyświetlone kraje i wybierz ten, który chciałbyś odwiedzić (pamiętaj, że wyniki możesz filtrować po cenie i popularności).

momondo Cały świat

…lub miasto, które chcesz odwiedzić

Następnie wybierz miasto, która przyciąga twoją uwagę i wzbudza zainteresowanie.

Rezerwuj!

Rezerwuj!

Ta da! Teraz musisz już tylko wybrać lot do swojego nowego, ulubionego miejsca.

Oczywiście nie musisz zaczynać wyszukiwania od całego świata – możesz zacząć od regionu (np. Toskania), kraju albo nawet całego kontynentu. Nieważne, czy szukasz tanich wakacji dla rodziny z dziećmi, przygody życia, czy niedrogiego, krótkiego wyjazdu – prawdopodobnie czeka tu na Ciebie niespodzianka.

Pamiętaj, żeby sprawdzić Kalendarz Cenowy, który znajduje się nad wynikami wyszukiwania, i czy zmiana dat pozwoli ci zaoszczędzić – dzień lub dwa mogą oznaczać spore oszczędności!

Jeśli nie masz pomysłu na wakacje i nie wiesz, dokąd pojechać, spróbuj! Kto wie, może znajdziesz nowe, ulubione miejsce i poszerzysz swoje horyzonty.

Planujesz kolejną podróż? Sprawdź darmowe i proste triki, które pozwolą ci zaoszczędzić czas i pieniądze i naszą krótką podróżną listę kontrolną. Udanych wakacji!