O Nas

Kim jesteśmy

momondo to globalna, niezależna i darmowa wyszukiwarka podroży, która porównuje miliardy ofert lotów, hoteli i wynajmu samochodów.

Jesteśmy całkowicie niezależni od linii lotniczych i usługodawców w branży turystycznej, co oznacza, że możemy zapewnić podróżnikom kompletny przegląd dostępnych opcji podróży bez naliczania dodatkowych opłat.

Nie sprzedajemy biletów lotniczych, pokojów hotelowych, ani ofert wynajmu samochodów – pokazujemy Ci najlepsze ceny i umożliwiamy wybór preferowanej przez Ciebie oferty. Jedno kliknięcie prowadzi Cię bezpośrednio do wybranej strony, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Obecnie oferujemy nasze usługi podróżnikom w ponad 30 krajach, a nasz produkt zyskuje uznanie na arenie międzynarodowej. Jesteśmy polecani przez wiodące media, takie jak Forbes, The Daily Telegraph, Time i AOL, oraz nagradzani w licznych branżowych kategoriach, np. Najlepsza Wyszukiwarka, Najlepsze Użycie Mediów Społecznościowych, czy też Najlepsza Wyszukiwarka Lotów.

Nasza wizja

W momondo wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość podróżowania po świecie. Mamy wizję świata, w którym różnice między nami są źródłem inspiracji i rozwoju, nie nietolerancji i uprzedzeń. Naszym celem jest dodawanie odwagi i zachęcanie każdego z nas do pozostawania ciekawym i otwartym tak, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się lepszym, bardziej zróźnicowanym światem.

Let’s Open Our World

Działamy od 2006 roku, a obecnie nasza siedziba główna w Kopenhadze, w Danii, liczy już ponad 250 pracowników z ponad 40 krajów. momondo jest niezależną marką w spółce KAYAK, będącej częścią The Priceline Group. Wszyscy pracujemy z pasją i jesteśmy dumni z otwierania świata wspólnie z innymi podróżnikami.

By dowiedzieć się więcej o naszej wizji, odwiedź www.momondo.pl/letsopenourworld

stay curious


Pamiętaj

Nie jesteśmy agencją turystyczną, nie sprzedajemy też biletów. Jeżeli masz pytania dotyczące swojej rezerwacji - kontaktuj się bezpośrednio z linią lotniczą lub agencją.

Feedback
Cookies
momondo.pl wykorzystuje pliki cookies
Więcej