O Nas

Podróże to przekraczanie granic. Podróżowanie podsyca wewnętrzną iskrę naturalnej ciekawości, która pcha nas do odkrywania, sprawdzania nowych dróg, motywuje do oglądania świata co dzień w innym świetle. Odkrywamy nowe miejsca. Ludzi. Twarze. Gesty. Cały świat nieoczekiwanych możliwości.

W 2006 grupka utalentowanych i zaangażowanych duńskich przedsiębiorców zjednoczyła się wokół tej misji: otworzyć świat. Podważając dogmaty przemysłu lotniczego stworzyli momondo: darmową, niezależną internetową wyszukiwarkę lotów, w całości i przejrzyście pokazującą ten rynek. Swoje specjalizacje zaprzęgli do kodowania, programowania i budowania robotów, dzięki czemu powstała niezmanipulowana lista wszystkich cen lotów na całym świecie – dostępna dla wszystkich.

momondo czerpie z nieczęstego połączenia człowieczeństwa i technologii, przenikniętego duchem swego duńskiego założyciela i przedsiębiorcy. Thorvald Stigsen – dzięki swoim różnorodnym doświadczeniom związanym z programowaniem IT, jak i z nowoczesnym teatrem – dysponuje kreatywną intuicją i umiejętnościami matematycznymi. Ambicją momondo było i nadal jest stworzenie marki globalnej – nie zaledwie funkcjonalności, jak to ma miejsce w przypadku większości konkurentów, ale odważnego i barwnego universum podróżników, które zjednoczy swoich użytkowników inspirując ich do spotkania oko w oko ze światem.

Inspirująca wyszukiwarka podróży to nie kwestia danych, ale tego, jak te dane można ożywić. Jak dać im głos, ton, barwę i wyraz – jak przekształcić je w przebłyski zrozumienia, które otwierają nam oczy na nowe możliwości i ścieżki przygody.

końcu zawsze chodzi o ludzi. O zachęcenie ich, by wymieniali się świeżymi pomysłami i dzielili autentycznymi historiami. Nic nie równa się ze spotkaniem twarzą w twarz z drugą osobą.


Pamiętaj

Nie jesteśmy agencją turystyczną, nie sprzedajemy też biletów. Jeżeli masz pytania dotyczące swojej rezerwacji - kontaktuj się bezpośrednio z linią lotniczą lub agencją.

Feedback
Cookies
momondo.pl wykorzystuje pliki cookies
Więcej